eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
17.12.2018 Valsneset Utvikling KF 15:10 Rådhuset Tinbua
08.11.2018 Valsneset Utvikling KF 16:00 Rådhuset Tinbua
18.10.2018 Valsneset Utvikling KF 14:45 Rådhuset Tinbua
23.08.2018 Valsneset Utvikling KF 15:45 Rådhuset Tinbua
11.06.2018 Valsneset Utvikling KF 14:00 Rådhuset Tinbua
20.11.2017 Valsneset Utvikling KF 13:35 Rådhuset Tinbua
16.10.2017 Valsneset Utvikling KF 14:00 Rådhuset Tinbua
12.06.2017 Valsneset Utvikling KF 15:45 Rådhuset Tinbua
01.12.2016 Valsneset Utvikling KF 15:30 Rådhuset Hjørnet
04.10.2016 Valsneset Utvikling KF 12:45 Rådhuset Tinbua
18.08.2016 Valsneset Utvikling KF 13:55 Rådhuset Hjørnet
21.06.2016 Valsneset Utvikling KF 13:45 Rådhuset Tinbua
02.06.2016 Valsneset Utvikling KF 16:00 Rådhuset Tinbua
01.12.2015 Valsneset Utvikling KF 12:00 Statens Hus Kommunestyresalen
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Solfrid Lund () Sekretær Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anne Margrethe Standahl () Sekretær Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ogne Undertun Arbeiderpartiet (AP) Leder ogne.undertun@bjugn.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Hans Eide Senterpartiet (SP) Nestleder hans.eide@bjugn.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Sissel Eide Fremstad Arbeiderpartiet (AP) Medlem sissel.fremstad@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Anne Torill Rødsjø Arbeiderpartiet (AP) Medlem anne.torill.roedsjoe@avinor.no Ikke registrert Ikke registrert
Marthe Rødsjø Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem martheroedsjo@hotmail.com Ikke registrert 90639271
Walter Braa Fremskrittspartiet (FRP) Medlem walterbraa@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Einar Aaland Høyre (H) Medlem eaaland@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Laila Iren Veie Senterpartiet (SP) Varamedlem lailaveie38@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Kristin Skilleås Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem kristin.skilleaas@bjugn.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Lene Kotte Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem lenekotte79@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Per Odd Solberg Bygdalista i Bjugn (BB) Varamedlem posol@online.no Ikke registrert Ikke registrert
Jan Inge Standahl Senterpartiet (SP) Varamedlem jan-inge.s@broadpark.no Ikke registrert Ikke registrert
Fredrik Sandness Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem frsandne@online.no Ikke registrert Ikke registrert
Hugo Solheim Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem hug-solh@online.no Ikke registrert Ikke registrert
Jan Otto Olden Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem janoolden@hotmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Ole Graneng Senterpartiet (SP) Varamedlem ole.graneng@online.no Ikke registrert Ikke registrert
Hans Jørgen Lysø Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem hans.joergen.lysoe@online.no Ikke registrert Ikke registrert
Anne M. Bjørnerud Høyre (H) Varamedlem abjobju@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Tore Melhuus Høyre (H) Varamedlem melhuus47@yahoo.no Ikke registrert Ikke registrert
Jan Vollan Høyre (H) Varamedlem jan@vollangard.com Ikke registrert Ikke registrert
Versjon:5.1.1