eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
17.12.2018 Lagunen i Bjugn KF 15:00 Rådhuset Tinbua
11.06.2018 Lagunen i Bjugn KF 13:00 Rådhuset Tinbua
20.11.2017 Lagunen i Bjugn KF 13:00 Rådhuset Tinbua
16.10.2017 Lagunen i Bjugn KF 13:00 Rådhuset Tinbua
12.06.2017 Lagunen i Bjugn KF 15:00 Rådhuset Tinbua
01.12.2016 Lagunen i Bjugn KF 13:10 Rådhuset Hjørnet
20.10.2016 Lagunen i Bjugn KF 17:00 Rådhuset Tinbua
11.10.2016 Lagunen i Bjugn KF 11:00 Lysøysundet Ankeret
04.10.2016 Lagunen i Bjugn KF 12:00 Rådhuset Tinbua
21.06.2016 Lagunen i Bjugn KF 13:25 Rådhuset Tinbua
24.05.2016 Lagunen i Bjugn KF 16:00 Rådhuset Tinbua
19.05.2016 Lagunen i Bjugn KF 16:00 Rådhuset Hjørnet
19.04.2016 Lagunen i Bjugn KF 11:00 Rådhuset Løftingen
01.12.2015 Lagunen i Bjugn KF 11:00 Statens Hus Kommunestyresalen
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Solfrid Lund () Sekretær Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anne Margrethe Standahl () Sekretær Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ogne Undertun Arbeiderpartiet (AP) Leder ogne.undertun@bjugn.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Hans Eide Senterpartiet (SP) Nestleder hans.eide@bjugn.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Sissel Eide Fremstad Arbeiderpartiet (AP) Medlem sissel.fremstad@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Anne Torill Rødsjø Arbeiderpartiet (AP) Medlem anne.torill.roedsjoe@avinor.no Ikke registrert Ikke registrert
Marthe Rødsjø Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem martheroedsjo@hotmail.com Ikke registrert 90639271
Walter Braa Fremskrittspartiet (FRP) Medlem walterbraa@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Einar Aaland Høyre (H) Medlem eaaland@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Kjell Braa () Medlem kjell@botngaard.no Ikke registrert Ikke registrert
Astrid Hårstad () Medlem astridha@online.no Ikke registrert Ikke registrert
Laila Iren Veie Senterpartiet (SP) Varamedlem lailaveie38@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Kristin Skilleås Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem kristin.skilleaas@bjugn.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Lene Kotte Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem lenekotte79@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Per Odd Solberg Bygdalista i Bjugn (BB) Varamedlem posol@online.no Ikke registrert Ikke registrert
Jan Inge Standahl Senterpartiet (SP) Varamedlem jan-inge.s@broadpark.no Ikke registrert Ikke registrert
Fredrik Sandness Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem frsandne@online.no Ikke registrert Ikke registrert
Hugo Solheim Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem hug-solh@online.no Ikke registrert Ikke registrert
Jan Otto Olden Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem janoolden@hotmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Anne M. Bjørnerud Høyre (H) Varamedlem abjobju@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Tore Melhuus Høyre (H) Varamedlem melhuus47@yahoo.no Ikke registrert Ikke registrert
Jan Vollan Høyre (H) Varamedlem jan@vollangard.com Ikke registrert Ikke registrert
Versjon:5.1.1