eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
07.03.2019 Kommunestyret 09:00 Bjugn Hotell
07.02.2019 Kommunestyret 09:00 Statens Hus Kommunestyresalen
20.12.2018 Kommunestyret 10:00 Statens Hus Kommunestyresalen
13.12.2018 Kommunestyret 09:00 Statens Hus Kommunestyresalen
01.11.2018 Kommunestyret 10:00 Statens Hus Kommunestyresalen
25.10.2018 Kommunestyret 09:00 Statens Hus Kommunestyresalen
04.10.2018 Kommunestyret 10:00 Statens Hus Kommunestyresalen
27.09.2018 Kommunestyret 14:30 Statens Hus Kommunestyresalen
30.08.2018 Kommunestyret 09:00 Statens Hus Kommunestyresalen
21.06.2018 Kommunestyret 09:00 Statens Hus Kommunestyresalen
24.05.2018 Kommunestyret 09:00 Statens Hus Kommunestyresalen
26.04.2018 Kommunestyret 09:00 Statens Hus Kommunestyresalen
22.03.2018 Kommunestyret 10:00 Statens Hus Kommunestyresalen
15.02.2018 Kommunestyret 09:00 Statens Hus Kommunestyresalen
18.01.2018 Kommunestyret 09:00 Statens Hus Kommunestyresalen
05.12.2017 Kommunestyret 10:00 Statens Hus Kommunestyresalen
14.11.2017 Kommunestyret 10:00 Statens Hus Kommunetyresalen
31.10.2017 Kommunestyret 10:00 Statens Hus Kommunestyresalen
26.10.2017 Kommunestyret 13:00 Ørland rådhus
05.09.2017 Kommunestyret 10:00 Statens Hus Kommunestyresalen
22.08.2017 Kommunestyret 09:00 Ørland Kultursenter Balsnes/Sannan
22.08.2017 Kommunestyret 13:00 Ørland Kultursenter Balsnes/Sannan
20.06.2017 Kommunestyret 10:00 Statens Hus Kommunestyresalen
30.05.2017 Kommunestyret 10:00 Statens Hus Kommunestyresalen
11.05.2017 Kommunestyret 08:00 Statens Hus Kommunestyresalen
25.04.2017 Kommunestyret 10:00 Statens Hus Kommunestyresalen
28.03.2017 Kommunestyret 10:00 Mølnargården Geologisalen
28.02.2017 Kommunestyret 10:00 Statens Hus Kommunestyresalen
14.02.2017 Kommunestyret 17:00 Statens Hus Kommunestyresalen
31.01.2017 Kommunestyret 10:00 Statens Hus Kommunestyresalen
20.12.2016 Kommunestyret 13:00 Lysøysundet Ankeret
06.12.2016 Kommunestyret 10:00 Statens Hus Kommunestyresalen
22.11.2016 Kommunestyret 14:00 Statens Hus Kommunestyresalen
01.11.2016 Kommunestyret 10:00 Statens Hus Kommunestyresalen
11.10.2016 Kommunestyret 12:00 Lysøysundet Ankeret
22.09.2016 Kommunestyret 17:00 Statens Hus Kommunestyresalen
06.09.2016 Kommunestyret 09:00 Statens Hus Kommunestyresalen
28.06.2016 Kommunestyret 10:00 Statens Hus Kommunestyresalen
07.06.2016 Kommunestyret 10:00 Statens Hus Kommunestyresalen
26.04.2016 Kommunestyret 10:00 Statens Hus Kommunestyresalen
05.04.2016 Kommunestyret 10:00 Statens Hus Kommunestyresalen
01.03.2016 Kommunestyret 10:00 Statens Hus Kommunestyresalen
02.02.2016 Kommunestyret 12:00 Statens Hus Kommunestyresalen
15.12.2015 Kommunestyret 10:00 Statens Hus Kommunestyresalen
03.11.2015 Kommunestyret 10:00 Statens Hus Kommunestyresalen
01.10.2015 Kommunestyret 12:00 Statens Hus Kommunestyresalen
01.09.2015 Kommunestyret 10:00 Statens Hus Kommunestyresalen
23.06.2015 Kommunestyret 10:00 Statens Hus Kommunestyresalen
28.04.2015 Kommunestyret 14:00 Statens Hus Kommunestyresalen
17.03.2015 Kommunestyret 12:00 Statens Hus Kommunestyresalen
27.01.2015 Kommunestyret 12:00 Bjugin Bed & Breakfast Møtesal
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Solfrid Lund () Sekretær Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anne Margrethe Standahl () Sekretær Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ogne Undertun Arbeiderpartiet (AP) Ordfører ogne.undertun@bjugn.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Hans Eide Senterpartiet (SP) Varaordfører hans.eide@bjugn.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Sissel Eide Fremstad Arbeiderpartiet (AP) Medlem sissel.fremstad@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Anne Torill Rødsjø Arbeiderpartiet (AP) Medlem anne.torill.roedsjoe@avinor.no Ikke registrert Ikke registrert
Lene Kotte Arbeiderpartiet (AP) Medlem lenekotte79@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Fredrik Sandness Arbeiderpartiet (AP) Medlem frsandne@online.no Ikke registrert Ikke registrert
Kristin Skilleås Arbeiderpartiet (AP) Medlem kristin.skilleaas@bjugn.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Hans Jørgen Lysø Arbeiderpartiet (AP) Medlem hans.joergen.lysoe@online.no Ikke registrert Ikke registrert
Hugo Solheim Arbeiderpartiet (AP) Medlem hug-solh@online.no Ikke registrert Ikke registrert
Jan Otto Olden Arbeiderpartiet (AP) Medlem janoolden@hotmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Laila Iren Veie Senterpartiet (SP) Medlem lailaveie38@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Ole Graneng Senterpartiet (SP) Medlem ole.graneng@online.no Ikke registrert Ikke registrert
Jan Inge Standahl Senterpartiet (SP) Medlem jan-inge.s@broadpark.no Ikke registrert Ikke registrert
Einar Aaland Høyre (H) Medlem eaaland@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Jan Vollan Høyre (H) Medlem jan@vollangard.com Ikke registrert Ikke registrert
Tore Melhuus Høyre (H) Medlem melhuus47@yahoo.no Ikke registrert Ikke registrert
Tore Nilsen Høyre (H) Medlem toreni4@broadpark.no Ikke registrert Ikke registrert
Anne M. Bjørnerud Høyre (H) Medlem abjobju@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Walter Braa Fremskrittspartiet (FRP) Medlem walterbraa@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Per Odd Solberg Bygdalista i Bjugn (BB) Medlem posol@online.no Ikke registrert Ikke registrert
Marthe Rødsjø Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem martheroedsjo@hotmail.com Ikke registrert 90639271
Kurt Sundet Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem kurt.sundet@scanbio.com Ikke registrert Ikke registrert
Asmund Olav Slette Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem asmund63@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Unni Lysø Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem unni.lyso@hotmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Viggo Rødsjø Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem viggroe@online.no Ikke registrert Ikke registrert
Jonas N. Owren Henriksen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem lhachi@hotmail.no Ikke registrert Ikke registrert
Lorentz Olden Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem lor-ol@online.no Ikke registrert Ikke registrert
Ole Hyllmark Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem ohyllma@broadpark.no Ikke registrert Ikke registrert
Kjersti Groven Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem kjersti.groven@orland.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Turid Undertun Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem turunde@online.no Ikke registrert Ikke registrert
Thomas Morken Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem tmorken73@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Arild Jøssing Kotte Senterpartiet (SP) Varamedlem arild.kotte@orland.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Levi Magnussen Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Gerd Hegvik Senterpartiet (SP) Varamedlem gerd.hegvik@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Pål Inge Stene Senterpartiet (SP) Varamedlem pal.stene@nordbohus.no Ikke registrert Ikke registrert
Morten Mandal Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Astri Groven Senterpartiet (SP) Varamedlem astrisonja@hotmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Bjørn Hanssen Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Madelen Strøm Vollan Høyre (H) Varamedlem madelenvollan@hotmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Ketil Sundseth Høyre (H) Varamedlem ks@bjugn-sparebank.no Ikke registrert Ikke registrert
Aud Leikvang Høyre (H) Varamedlem aud-leik@outlook.com Ikke registrert Ikke registrert
Håvard Sundseth Høyre (H) Varamedlem havard@fosenhus.no Ikke registrert Ikke registrert
Emil Sundseth Høyre (H) Varamedlem emil@fosenhus.no Ikke registrert Ikke registrert
Ola Vollan Høyre (H) Varamedlem olavollan@hotmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Arne Brandvik Høyre (H) Varamedlem arnebra@online.no Ikke registrert Ikke registrert
Inger-Johanne Vik Høyre (H) Varamedlem invik@broadpark.no Ikke registrert Ikke registrert
Jan Pettersen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Jan-Pet2@online.no Ikke registrert Ikke registrert
Kjell Håvard Brandmo Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Kjellhvardb1@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Steinar Simonsen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem steisimo@start.no Ikke registrert Ikke registrert
Leif Magne Berg Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Elin Stranden Bygdalista i Bjugn (BB) Varamedlem elinstranden@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Frode Hellem Bygdalista i Bjugn (BB) Varamedlem frode.hellem@hotmail.no Ikke registrert Ikke registrert
John Roger Leseth Bygdalista i Bjugn (BB) Varamedlem john_leseth@yahoo.com Ikke registrert Ikke registrert
Margunn Olsen Bygdalista i Bjugn (BB) Varamedlem margunn.olsen@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Ruben Lien Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem ruben_lien@hotmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Ragnar Grønås Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem ragnar.gronas@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Hanna Pauline Murvoll Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Versjon:5.1.1