eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20.06.2019 Kommunestyret 13:00 Bjugn Hotell BJUGN
06.06.2019 Kommunestyret 09:00 Bjugn Hotell BJUGN
09.05.2019 Kommunestyret 09:00 Bjugn Hotell BJUGN
11.04.2019 Kommunestyret 09:00 Bjugn Hotell BJUGN
07.03.2019 Kommunestyret 09:00 Bjugn Hotell BJUGN
07.02.2019 Kommunestyret 09:00 Statens Hus Kommunestyresalen BJUGN
20.12.2018 Kommunestyret 10:00 Statens Hus Kommunestyresalen BJUGN
13.12.2018 Kommunestyret 09:00 Statens Hus Kommunestyresalen BJUGN
01.11.2018 Kommunestyret 10:00 Statens Hus Kommunestyresalen BJUGN
25.10.2018 Kommunestyret 09:00 Statens Hus Kommunestyresalen BJUGN
04.10.2018 Kommunestyret 10:00 Statens Hus Kommunestyresalen BJUGN
27.09.2018 Kommunestyret 14:30 Statens Hus Kommunestyresalen BJUGN
30.08.2018 Kommunestyret 09:00 Statens Hus Kommunestyresalen BJUGN
21.06.2018 Kommunestyret 09:00 Statens Hus Kommunestyresalen BJUGN
24.05.2018 Kommunestyret 09:00 Statens Hus Kommunestyresalen BJUGN
26.04.2018 Kommunestyret 09:00 Statens Hus Kommunestyresalen BJUGN
22.03.2018 Kommunestyret 10:00 Statens Hus Kommunestyresalen BJUGN
15.02.2018 Kommunestyret 09:00 Statens Hus Kommunestyresalen BJUGN
18.01.2018 Kommunestyret 09:00 Statens Hus Kommunestyresalen BJUGN
05.12.2017 Kommunestyret 10:00 Statens Hus Kommunestyresalen BJUGN
14.11.2017 Kommunestyret 10:00 Statens Hus Kommunetyresalen BJUGN
31.10.2017 Kommunestyret 10:00 Statens Hus Kommunestyresalen BJUGN
26.10.2017 Kommunestyret 13:00 Ørland rådhus BJUGN
05.09.2017 Kommunestyret 10:00 Statens Hus Kommunestyresalen BJUGN
22.08.2017 Kommunestyret 09:00 Ørland Kultursenter Balsnes/Sannan BJUGN
22.08.2017 Kommunestyret 13:00 Ørland Kultursenter Balsnes/Sannan BJUGN
20.06.2017 Kommunestyret 10:00 Statens Hus Kommunestyresalen BJUGN
30.05.2017 Kommunestyret 10:00 Statens Hus Kommunestyresalen BJUGN
11.05.2017 Kommunestyret 08:00 Statens Hus Kommunestyresalen BJUGN
25.04.2017 Kommunestyret 10:00 Statens Hus Kommunestyresalen BJUGN
28.03.2017 Kommunestyret 10:00 Mølnargården Geologisalen BJUGN
28.02.2017 Kommunestyret 10:00 Statens Hus Kommunestyresalen BJUGN
14.02.2017 Kommunestyret 17:00 Statens Hus Kommunestyresalen BJUGN
31.01.2017 Kommunestyret 10:00 Statens Hus Kommunestyresalen BJUGN
20.12.2016 Kommunestyret 13:00 Lysøysundet Ankeret BJUGN
06.12.2016 Kommunestyret 10:00 Statens Hus Kommunestyresalen BJUGN
22.11.2016 Kommunestyret 14:00 Statens Hus Kommunestyresalen BJUGN
01.11.2016 Kommunestyret 10:00 Statens Hus Kommunestyresalen BJUGN
11.10.2016 Kommunestyret 12:00 Lysøysundet Ankeret BJUGN
22.09.2016 Kommunestyret 17:00 Statens Hus Kommunestyresalen BJUGN
06.09.2016 Kommunestyret 09:00 Statens Hus Kommunestyresalen BJUGN
28.06.2016 Kommunestyret 10:00 Statens Hus Kommunestyresalen BJUGN
07.06.2016 Kommunestyret 10:00 Statens Hus Kommunestyresalen BJUGN
26.04.2016 Kommunestyret 10:00 Statens Hus Kommunestyresalen BJUGN
05.04.2016 Kommunestyret 10:00 Statens Hus Kommunestyresalen BJUGN
01.03.2016 Kommunestyret 10:00 Statens Hus Kommunestyresalen BJUGN
02.02.2016 Kommunestyret 12:00 Statens Hus Kommunestyresalen BJUGN
15.12.2015 Kommunestyret 10:00 Statens Hus Kommunestyresalen BJUGN
03.11.2015 Kommunestyret 10:00 Statens Hus Kommunestyresalen BJUGN
01.10.2015 Kommunestyret 12:00 Statens Hus Kommunestyresalen BJUGN
01.09.2015 Kommunestyret 10:00 Statens Hus Kommunestyresalen BJUGN
23.06.2015 Kommunestyret 10:00 Statens Hus Kommunestyresalen BJUGN
28.04.2015 Kommunestyret 14:00 Statens Hus Kommunestyresalen BJUGN
17.03.2015 Kommunestyret 12:00 Statens Hus Kommunestyresalen BJUGN
27.01.2015 Kommunestyret 12:00 Bjugin Bed & Breakfast Møtesal BJUGN
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Solfrid Lund () Sekretær Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anne Margrethe Standahl () Sekretær Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ogne Undertun Arbeiderpartiet (AP) Ordfører ogne.undertun@bjugn.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Hans Eide Senterpartiet (SP) Varaordfører hans.eide@bjugn.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Sissel Eide Fremstad Arbeiderpartiet (AP) Medlem sissel.fremstad@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Anne Torill Rødsjø Arbeiderpartiet (AP) Medlem anne.torill.roedsjoe@avinor.no Ikke registrert Ikke registrert
Lene Kotte Arbeiderpartiet (AP) Medlem lenekotte79@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Fredrik Sandness Arbeiderpartiet (AP) Medlem frsandne@online.no Ikke registrert Ikke registrert
Kristin Skilleås Arbeiderpartiet (AP) Medlem kristin.skilleaas@bjugn.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Hans Jørgen Lysø Arbeiderpartiet (AP) Medlem hans.joergen.lysoe@online.no Ikke registrert Ikke registrert
Hugo Solheim Arbeiderpartiet (AP) Medlem hug-solh@online.no Ikke registrert Ikke registrert
Jan Otto Olden Arbeiderpartiet (AP) Medlem janoolden@hotmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Laila Iren Veie Senterpartiet (SP) Medlem lailaveie38@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Ole Graneng Senterpartiet (SP) Medlem ole.graneng@online.no Ikke registrert Ikke registrert
Jan Inge Standahl Senterpartiet (SP) Medlem jan-inge.s@broadpark.no Ikke registrert Ikke registrert
Einar Aaland Høyre (H) Medlem eaaland@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Jan Vollan Høyre (H) Medlem jan@vollangard.com Ikke registrert Ikke registrert
Tore Melhuus Høyre (H) Medlem melhuus47@yahoo.no Ikke registrert Ikke registrert
Tore Nilsen Høyre (H) Medlem toreni4@broadpark.no Ikke registrert Ikke registrert
Anne M. Bjørnerud Høyre (H) Medlem abjobju@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Walter Braa Fremskrittspartiet (FRP) Medlem walterbraa@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Per Odd Solberg Bygdalista i Bjugn (BB) Medlem posol@online.no Ikke registrert Ikke registrert
Marthe Rødsjø Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem martheroedsjo@hotmail.com Ikke registrert 90639271
Kurt Sundet Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem kurt.sundet@scanbio.com Ikke registrert Ikke registrert
Asmund Olav Slette Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem asmund63@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Unni Lysø Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem unni.lyso@hotmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Viggo Rødsjø Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem viggroe@online.no Ikke registrert Ikke registrert
Jonas N. Owren Henriksen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem lhachi@hotmail.no Ikke registrert Ikke registrert
Lorentz Olden Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem lor-ol@online.no Ikke registrert Ikke registrert
Ole Hyllmark Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem ohyllma@broadpark.no Ikke registrert Ikke registrert
Kjersti Groven Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem kjersti.groven@orland.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Turid Undertun Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem turunde@online.no Ikke registrert Ikke registrert
Thomas Morken Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem tmorken73@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Arild Jøssing Kotte Senterpartiet (SP) Varamedlem arild.kotte@orland.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Levi Magnussen Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Gerd Hegvik Senterpartiet (SP) Varamedlem gerd.hegvik@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Pål Inge Stene Senterpartiet (SP) Varamedlem pal.stene@nordbohus.no Ikke registrert Ikke registrert
Morten Mandal Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Astri Groven Senterpartiet (SP) Varamedlem astrisonja@hotmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Bjørn Hanssen Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Madelen Strøm Vollan Høyre (H) Varamedlem madelenvollan@hotmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Ketil Sundseth Høyre (H) Varamedlem ks@bjugn-sparebank.no Ikke registrert Ikke registrert
Aud Leikvang Høyre (H) Varamedlem aud-leik@outlook.com Ikke registrert Ikke registrert
Håvard Sundseth Høyre (H) Varamedlem havard@fosenhus.no Ikke registrert Ikke registrert
Emil Sundseth Høyre (H) Varamedlem emil@fosenhus.no Ikke registrert Ikke registrert
Ola Vollan Høyre (H) Varamedlem olavollan@hotmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Arne Brandvik Høyre (H) Varamedlem arnebra@online.no Ikke registrert Ikke registrert
Inger-Johanne Vik Høyre (H) Varamedlem invik@broadpark.no Ikke registrert Ikke registrert
Jan Pettersen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Jan-Pet2@online.no Ikke registrert Ikke registrert
Kjell Håvard Brandmo Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Kjellhvardb1@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Steinar Simonsen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem steisimo@start.no Ikke registrert Ikke registrert
Leif Magne Berg Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Elin Stranden Bygdalista i Bjugn (BB) Varamedlem elinstranden@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Frode Hellem Bygdalista i Bjugn (BB) Varamedlem frode.hellem@hotmail.no Ikke registrert Ikke registrert
John Roger Leseth Bygdalista i Bjugn (BB) Varamedlem john_leseth@yahoo.com Ikke registrert Ikke registrert
Margunn Olsen Bygdalista i Bjugn (BB) Varamedlem margunn.olsen@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Ruben Lien Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem ruben_lien@hotmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Ragnar Grønås Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem ragnar.gronas@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Hanna Pauline Murvoll Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Arild Tørum Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Versjon:5.1.1