eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
10.12.2019 Kommunestyret 09:00 Rådhuset i Indre Fosen INDREFOSEN
05.11.2019 Kommunestyret 09:00 Rådhuset i Indre Fosen INDREFOSEN
24.10.2019 Kommunestyret 09:00 Rådhuset Indre Fosen Storsalen INDREFOSEN
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
03.10.2019 Kommunestyret 08:30 Rådhuset i Indre Fosen INDREFOSEN
27.08.2019 Kommunestyret 10:00 Rådhuset i Indre Fosen INDREFOSEN
25.06.2019 Kommunestyret 19:00 Rådhuset i Indre Fosen Storsalen INDREFOSEN
06.06.2019 Kommunestyret 08:30 Rådhuset i Indre Fosen INDREFOSEN
09.04.2019 Kommunestyret 09:00 Rådhuset i Indre Fosen INDREFOSEN
14.02.2019 Kommunestyret 09:00 Indre Fosen rådhus storsalen INDREFOSEN
11.12.2018 Kommunestyret 09:00 Rådhuset i Indre Fosen storsalen INDREFOSEN
06.11.2018 Kommunestyret 09:00 Rådhuset i Indre Fosen storsalen INDREFOSEN
18.10.2018 Kommunestyret 09:00 Rådhuset i Indre Fosen storsalen INDREFOSEN
13.09.2018 Kommunestyret 09:00 Rådhuset i Indre Fosen storsalen INDREFOSEN
07.06.2018 Kommunestyret 10:00 Rådhuset i Indre Fosen storsalen INDREFOSEN
24.04.2018 Kommunestyret 09:00 Rådhuset i Indre Fosen storsalen INDREFOSEN
08.02.2018 Kommunestyret 09:00 Rådhuset i Indre Fosen storsalen INDREFOSEN
07.12.2017 Kommunestyret 09:00 Rissa rådhus Storsalen INDREFOSEN
09.11.2017 Kommunestyret 09:00 Rissa rådhus Storsalen INDREFOSEN
05.10.2017 Kommunestyret 09:00 Rissa rådhus Storsalen INDREFOSEN
05.10.2017 Kommunestyret 09:00 Rissa rådhus - EKSTRASAK storsalen INDREFOSEN
14.09.2017 Kommunestyret 09:00 Rissa rådhus Storsalen INDREFOSEN
08.06.2017 Kommunestyret 10:00 Rissa rådhus Storsalen INDREFOSEN
11.05.2017 Kommunestyret 10:00 Rissa rådhus Storsalen INDREFOSEN
04.04.2017 Kommunestyret 10:00 Rissa rådhus Storsalen INDREFOSEN
07.03.2017 Kommunestyret 09:00 Rissa rådhus Storsalen INDREFOSEN
09.02.2017 Kommunestyret 09:00 Rissa rådhus Storsalen INDREFOSEN
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Bjørnar Buhaug Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Medlem bjornar.buhaug@indrefosen.kommune.no 92059403 Ikke registrert
Steinar Saghaug Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Medlem steinar.saghaug@indrefosen.kommune.no 40006001 Ikke registrert
Knut Ola Vang Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Medlem knut.ola.vang@gmail.com 95057358 Ikke registrert
Maria Husby Gjølgali Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Medlem Maria.Gjolgali@rissa.kommune.no 93405121 Ikke registrert
Barbro Hølaas Vang Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Medlem barbro.vang@gmail.com 99321440 Ikke registrert
Torkil Berg Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Medlem torkilbe@gmail.com 90014995 Ikke registrert
Per Kristian Skjærvik Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Medlem pe-skja@online.no 90727533 Ikke registrert
Trond Sagmyr Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Medlem trond.sagmyr@onninen.com 90546563 Ikke registrert
Marthe Småvik Indre Fosen Fremskrittsparti (IF-FRP) Medlem marthe1982@hotmail.com 90681500 Ikke registrert
Kurt Håvard Myrabakk Indre Fosen Fremskrittsparti (IF-FRP) Medlem kurtmyrabakk@gmail.com 91851451 Ikke registrert
Arvid Penna Steen Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Medlem arvid@cnc.as 90577710 Ikke registrert
Benjamin Schei Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Medlem benjamin.schei@itab.com 91143366 Ikke registrert
Rune Schei Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Medlem rune.schei@gmail.com 92036334 Ikke registrert
Daniel Lyngseth Fenstad Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Medlem danielfens@hotmail.com 47902073 Ikke registrert
Ivar Rostad Kommunelista (IF-KL) Medlem ivar.rostad@gmail.com 90767733 Ikke registrert
Tom Andre Bredesen Kommunelista (IF-KL) Medlem tomandreb@gmail.com 99384669 Ikke registrert
Arnar Utseth Kommunelista (IF-KL) Medlem arnar.utseth@fosenyard.com 97164863 Ikke registrert
Didrik Frengen Kommunelista (IF-KL) Medlem di-fr@online.no 97187611 Ikke registrert
Janne Dyrendahl Kommunelista (IF-KL) Medlem jidyrendahl@gmail.com 93497575 Ikke registrert
Terje Dyrendahl Kommunelista (IF-KL) Medlem terdy@trondelagfylke.no 91141747 Ikke registrert
Jon Normann Tviberg Indre Fosen Kristelig Folkeparti (IF-KRF) Medlem jon.normann@abuss.no 95087070 Ikke registrert
Vegard Heide Indre Fosen Miljøpartiet De Grønne (IF-MDG) Medlem vheid@online.no 99574489 Ikke registrert
Harald Fagervold Indre Fosen Pensjonistparti (IF-PP) Medlem harfage@gmail.com 93448967 Ikke registrert
Jan Stølen Indre Fosen Pensjonistparti (IF-PP) Medlem jstolen@broadpark.no 91739499 Ikke registrert
Mona Foss Indre Fosen Pensjonistparti (IF-PP) Medlem fossmona@broadpark.no 90878493 Ikke registrert
Cheneso Moumakwa Indre Fosen Pensjonistparti (IF-PP) Medlem chene4moks@yahoo.co.uk 90044619 Ikke registrert
Arne Langmo Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Medlem arne@stadsbygd.no 90026004 Ikke registrert
Linn Merete Barstad Moan Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Medlem linn.barstad@gmail.com 91629885 Ikke registrert
Raymond Balstad Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Medlem raymond.balstad@simmental.no 95809969 Ikke registrert
Morten Stefan Berg Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Medlem mortenstefan@hotmail.com 95102640 Ikke registrert
Kristoffer Moan Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Medlem leksvikmoan@gmail.com 95150542 Ikke registrert
Erling Kristian Pedersen Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Medlem ekp@hotmail.no 99523923 Ikke registrert
Gunhild Johanne Røst Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Medlem gunhildrost@yahoo.no 97651678 Ikke registrert
Trine Pedersen Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Medlem Trine_pe@live.no 95125784 Ikke registrert
Silje Forsell Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Medlem silje.forsell@steinkjer.kommune.no 95202100 Ikke registrert
Sigurd Saue Indre Fosen Sosialistiske Venstreparti (IF-SV) Medlem sigurd.saue@gmail.com 93004948 Ikke registrert
Anne Kirkeby Indre Fosen Sosialistiske Venstreparti (IF-SV) Medlem anne_knirk@hotmail.com 97143614 Ikke registrert
Petter Harald Kimo Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem petter.k@broadpark.no 41325545 Ikke registrert
Gerd Janne Husby Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem g-ja-h@online.no 92219933 Ikke registrert
Mathias Solli Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem sollimathias@gmail.com 48143266 Ikke registrert
Sverre Anders Hafeld Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem sahafeld@outlook.com 91117988 Ikke registrert
Anne Berit Skjerve Sæther Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem asaethe@online.no 95873408 Ikke registrert
Viggo Lian Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem viglia@online.no 48147425 Ikke registrert
Linn Bjørnebo-Jenssen Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem hero_vero1@hotmail.com 92891534 Ikke registrert
Marit Vaarheim Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem marit.vaarheim@gmail.com 97028705 Ikke registrert
Elinor Waterloo Myran Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Tormod Overland Indre Fosen Fremskrittsparti (IF-FRP) Varamedlem tormod.overland@gmail.com 91321356 Ikke registrert
Thomas Kruksve Indre Fosen Fremskrittsparti (IF-FRP) Varamedlem thomas.kruksve@ctmlyng.no 95777104 Ikke registrert
Tore Lyshaug Indre Fosen Fremskrittsparti (IF-FRP) Varamedlem tore.ly@hotmail.com 90157123 Ikke registrert
Stig Lysvand Indre Fosen Fremskrittsparti (IF-FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Katrin Irene Pallin Nybø Indre Fosen Fremskrittsparti (IF-FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Theresa Schei Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Varamedlem theschov@gmail.com 92265157 Ikke registrert
Gerd Sissel Nyborg Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Varamedlem gerd.sissel.nyborg@smn.no 97690027 Ikke registrert
Jørgen Sannan Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Varamedlem joker.hasselvika@joker.no 41215660 Ikke registrert
Ragnar Lyng Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Varamedlem ragnar@lyng.no 40006000 Ikke registrert
Karl Idar Frengen Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Varamedlem kifrengen@gmail.com 92614506 Ikke registrert
Alvin Berg Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Varamedlem alv-b@online.no 90639565 Ikke registrert
Håvard Husby Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Varamedlem hhusby@online.no 90577915 Ikke registrert
Vigdis Schei Wårum Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Varamedlem vswaarum@gmail.com 46504438 Ikke registrert
Tor Egil Waterloo Kommunelista (IF-KL) Varamedlem toregil.waterloo@fosenskole.no 90126566 Ikke registrert
Kåre Trøen Kommunelista (IF-KL) Varamedlem katroen@broadpark.no Ikke registrert Ikke registrert
Johan Engvik Kommunelista (IF-KL) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Margrete Marine Baardsgaard Kommunelista (IF-KL) Varamedlem margrete.baardsgaard@gmail.com 98891275 Ikke registrert
Stig Bjørnar Mandal Kommunelista (IF-KL) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Silje Askim Kommunelista (IF-KL) Varamedlem s_askim93@hotmail.com 41282497 Ikke registrert
Tove Solli Kommunelista (IF-KL) Varamedlem tovsolli@broadpark.no 98842880 Ikke registrert
Runar Bakken Foss Kommunelista (IF-KL) Varamedlem runar.foss@hotmail.com 93474559 Ikke registrert
Tove Irene Sand Kommunelista (IF-KL) Varamedlem tove.sand@hotmail.com 90923239 Ikke registrert
Odd Arne Sakseid Indre Fosen Kristelig Folkeparti (IF-KRF) Varamedlem oddasaks@yahoo.no 47414897 Ikke registrert
Kjersti Ngozi Furuseth Indre Fosen Kristelig Folkeparti (IF-KRF) Varamedlem ngozi@broadpark.no 41695477 Ikke registrert
Bente Tømmerdal Indre Fosen Kristelig Folkeparti (IF-KRF) Varamedlem bentetommerdal@yahoo.com 46537059 Ikke registrert
Beate Rønning Vågen Indre Fosen Kristelig Folkeparti (IF-KRF) Varamedlem beate.r.v@hotmail.com 47388434 Ikke registrert
Kenneth Bjørkli Indre Fosen Miljøpartiet De Grønne (IF-MDG) Varamedlem kennetbj@pvv.ntnu.no 901 06 571 Ikke registrert
Tora Heide Indre Fosen Miljøpartiet De Grønne (IF-MDG) Varamedlem tora_heide@hotmail.com 92608579 Ikke registrert
Ingvild Haga Indre Fosen Miljøpartiet De Grønne (IF-MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jan Erik Furunes Indre Fosen Miljøpartiet De Grønne (IF-MDG) Varamedlem jan.erik.furunes@fosenskole.no 95916286 Ikke registrert
Jon Rune Nyheim Indre Fosen Pensjonistparti (IF-PP) Varamedlem nyheim64@gmail.com 41565203 Ikke registrert
Kjetil Sund Indre Fosen Pensjonistparti (IF-PP) Varamedlem kjetil.sund@sundoestre.no 41315962 Ikke registrert
Knut Bjerve Indre Fosen Pensjonistparti (IF-PP) Varamedlem knut.bjerve@broadpark.no 90156035 Ikke registrert
Kari Aud Næstvold Indre Fosen Pensjonistparti (IF-PP) Varamedlem torefin@gmail.com 47836687 Ikke registrert
Eilif Tetli Indre Fosen Pensjonistparti (IF-PP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Leif Arvid Olsen Indre Fosen Pensjonistparti (IF-PP) Varamedlem leifao44@gmail.no 98097241 Ikke registrert
Elfrida Alseth Indre Fosen Pensjonistparti (IF-PP) Varamedlem elfrida.alseth@hotmail.no 92663348 Ikke registrert
Randi Hindrum Dahl Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem randikh@gmail.com 41479509 Ikke registrert
Jørgen Rønning Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem jorgen.ronning81@gmail.com 93216146 Ikke registrert
Richard Hanssen Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem myra.fessdalen@gmail.com 90676357 Ikke registrert
Maria Hegerberg Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem skruvi91@hotmail.com 47826879 Ikke registrert
Thor Andreas Grande Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem thoran97@hotmail.com 91114973 Ikke registrert
Kari Åker Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem kariaker@outlook.com 97164466 Ikke registrert
Olav Jostein Berget Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem ojberget@gmail.com 95923058 Ikke registrert
Amaile Aune Buhaug Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem maliaune@gmail.com 98620981 Ikke registrert
Karita Lysvand Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem Karita.Lysvand@indrefosen.kommune.no 99587318 Ikke registrert
Randi Sollie Denstad Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem rsdens@gmail.com 91170122 Ikke registrert
Hans Petter Grønning Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Nils Tronstad Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Vidar Volden Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ida Husby Indre Fosen Sosialistiske Venstreparti (IF-SV) Varamedlem idahusby@gmail.com 99252270 Ikke registrert
Audun Husby Indre Fosen Sosialistiske Venstreparti (IF-SV) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Sigrid Topsøe Strøm Gilleberg Indre Fosen Sosialistiske Venstreparti (IF-SV) Varamedlem guillot.gilleberg@gmail.com 41328931 Ikke registrert
Erlend Brovold Indre Fosen Sosialistiske Venstreparti (IF-SV) Varamedlem erlendbrovold@hotmail.com 90700217 Ikke registrert
Filippa Brovold Indre Fosen Sosialistiske Venstreparti (IF-SV) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
May Hilde Skarsaune () Sekretær Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Øyvind Lindseth () Sekretær oyvind.lindseth@indrefosen.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Versjon:5.1.1