eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
07.12.2017 Indre Fosen Fellesnemnd 09:00 Rissa rådhus Storsalen
09.11.2017 Indre Fosen Fellesnemnd 09:00 Rissa rådhus Storsalen
05.10.2017 Indre Fosen Fellesnemnd 09:00 Rissa rådhus Storsalen
14.09.2017 Indre Fosen Fellesnemnd 09:00 Rissa rådhus Storsalen
08.06.2017 Indre Fosen Fellesnemnd 09:00 Rissa rådhus Storsalen
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
11.05.2017 Indre Fosen Fellesnemnd 10:00 Rissa rådhus Storsalen
04.04.2017 Indre Fosen Fellesnemnd 10:00 Rissa rådhus Storsalen
07.03.2017 Indre Fosen Fellesnemnd 09:00 Rissa rådhus Storsalen
09.02.2017 Indre Fosen Fellesnemnd 09:00 Rissa rådhus Storsalen
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Steinar Saghaug Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Leder steinar.saghaug@leksvik.kommune.no 40006001 Ikke registrert
Bjørnar Buhaug Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Nestleder bjornar.buhaug@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Ove Vollan Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Nestleder ove.vollan@rissa.kommune.no 97511790 Ikke registrert
Liv Darell Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Nestleder dar_liv@hotmail.com 91337137 Ikke registrert
Raymond Balstad Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Medlem raymond.balstad@simmental.no Ikke registrert Ikke registrert
Erling Kristian Pedersen Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Medlem ekp@hotmail.no 99523923 Ikke registrert
Camilla Sollie Finsmyr Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Medlem camillafinsmyr@hotmail.com 95159110 Ikke registrert
Aud Dagmar Ramdal Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Medlem audramdal@hotmail.com 91885560 Ikke registrert
Eivind Myklebust Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Medlem eivind.mykle@dueskar.net 90012580 Ikke registrert
Randi Kvitland Brødreskift Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Medlem randi_kvitland@hotmail.com 90253258 Ikke registrert
Randi Hindrum Dahl Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Medlem randikh@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Benjamin Schei Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Medlem benjamin.schei@itab.no 91143366 Ikke registrert
Arvid Penna Steen Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Medlem arvid@cnc.as Ikke registrert Ikke registrert
Ragnar Lyng Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Medlem ragnar@lyng.no Ikke registrert Ikke registrert
Rune Schei Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Medlem rune.schei@gmail.com 92036334 Ikke registrert
Bjørn Vangen Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Medlem bva@stbank.no 95189350 Ikke registrert
Malin Lyng Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Medlem Malin@lyng.no Ikke registrert Ikke registrert
Alvin Berg Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Medlem alvin.berg@ctmlyng.no Ikke registrert Ikke registrert
Daniel Lyngseth Fenstad Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Medlem danielfens@hotmail.com 47902073 Ikke registrert
Karl Idar Frengen Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Medlem kif@raak.no 92614506 73853409
Lillian Nøst Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Medlem lillian.nost@gmail.com 47232588 Ikke registrert
Kurt Håvard Myrabakk Indre Fosen Fremskrittsparti (IF-FRP) Medlem kurtmyrabakk@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Dag Jøran Ness Indre Fosen Fremskrittsparti (IF-FRP) Medlem dag-j-ne@online.no Ikke registrert Ikke registrert
Tormod Overland Indre Fosen Fremskrittsparti (IF-FRP) Medlem tormod.overland@gmail.com 91321356 Ikke registrert
Sigrid Topsøe Strøm Gilleberg Indre Fosen Sosialistiske Venstreparti (IF-SV) Medlem sigrid.gilleberg@trondheim.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Per Brovold Indre Fosen Sosialistiske Venstreparti (IF-SV) Medlem perbrov@frisurf.no 91552631 73851447
Knut Ola Vang Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Medlem knut.ola.vang@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Merethe Kopreitan Dahl Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Medlem merethekopreitan@yahoo.no Ikke registrert Ikke registrert
Geir Ole Gjølgali Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Medlem geirog@gmail.com 92687702 Ikke registrert
Maria Husby Gjølgali Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Medlem Maria.Gjolgali@rissa.kommune.no 93405121 Ikke registrert
Viggo Lian Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Medlem viglia@online.no Ikke registrert Ikke registrert
Torkil Berg Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Medlem torkilbe@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Gerd Janne Husby Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Medlem g-ja-h@online.no 92219933 Ikke registrert
Per Kristian Skjærvik Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Medlem pe-skja@online.no 90727533 Ikke registrert
Rune Tveiten Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Medlem runetv@hotmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Anne Berit Skjerve Sæther Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Medlem asaethe@online.no Ikke registrert Ikke registrert
Petter Harald Kimo Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Medlem petter.k@broadpark.no 41325545 Ikke registrert
Wenche Stenkjær Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Medlem s-stenk@frisurf.no Ikke registrert Ikke registrert
Sylvia Elverum Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Medlem sylviavaagen@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Barbro Hølaas Vang Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Medlem barbro.vang@gmail.com 99321440 Ikke registrert
Jomar Tømmerdal Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Medlem jomar_toemmerdal@hotmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Jon Normann Tviberg Indre Fosen Kristelig Folkeparti (IF-KRF) Medlem jon.normann@abuss.no Ikke registrert Ikke registrert
Odd Arne Sakseid Indre Fosen Kristelig Folkeparti (IF-KRF) Medlem oddasaks@yahoo.no 47414897 73856357
Line Marie Rosvold Fjeldahl Indre Fosen Venstre (IF-V) Medlem limarosa71@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Reidar Gullesen Indre Fosen Venstre (IF-V) Medlem reidargu@online.no 90885800 Ikke registrert
Harald Fagervold Indre Fosen Pensjonistparti (IF-PP) Medlem harfage@gmail.com 93448967 Ikke registrert
Jan Stølen Indre Fosen Pensjonistparti (IF-PP) Medlem jstolen@broadpark.no 91739499 Ikke registrert
Vegard Heide Indre Fosen Miljøpartiet De Grønne (IF-MDG) Medlem vheid@online.no Ikke registrert 73851908
Arve Johan Myran Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem sylviamyran@hotmail.com 95172946 Ikke registrert
Linn Merete Barstad Moan Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem linn.barstad@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Maria Hegerberg Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem skruvi91@hotmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Kristoffer Moan Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem linn.barstad@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Rita Yvonne Næss Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem ritaysvean@hotmail.com 95051071 Ikke registrert
Ragnhild Haugen Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem ragnhild_haugen@hotmail.com 41616134 Ikke registrert
Morten Stefan Berg Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem mortenstefan@hotmail.com 95102640 Ikke registrert
Tone Tveiten Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem tone.dahl@hotmail.com 92433193 Ikke registrert
Håvard Fjeldvær Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Varamedlem havard.fjeldvar@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Frode Saghaug Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Varamedlem frodesaghaug@yahoo.com Ikke registrert Ikke registrert
Gerd Sissel Nyborg Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Varamedlem gerd.sissel.nyborg@smn.no Ikke registrert Ikke registrert
Kine Kilen Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Varamedlem kine@liv-holding.no 90978250 Ikke registrert
Arve Storsve Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Varamedlem arve.storsve@vamec.no Ikke registrert 74856377
Lasse Coucheron Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Bjørn Damhaug Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Varamedlem bjorn@liv-holding.no 40554782 Ikke registrert
Ragnar Bliksås Indre Fosen Kristelig Folkeparti (IF-KRF) Varamedlem ragnarbl@online.no Ikke registrert Ikke registrert
Berit Kruken Indre Fosen Kristelig Folkeparti (IF-KRF) Varamedlem Berit.Kruken@leksvik.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Torill Berge Indre Fosen Kristelig Folkeparti (IF-KRF) Varamedlem torill_berge@hotmail.com 41541336 Ikke registrert
Arnt Tetlimo Indre Fosen Kristelig Folkeparti (IF-KRF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Thomas Kruksve Indre Fosen Fremskrittsparti (IF-FRP) Varamedlem thomas.kruksve@ctmlyng.no Ikke registrert Ikke registrert
Liv Bodil Dahl Indre Fosen Fremskrittsparti (IF-FRP) Varamedlem livbodil@live.no Ikke registrert Ikke registrert
Christian Johannesen Indre Fosen Fremskrittsparti (IF-FRP) Varamedlem chrij3@online.no 40060259 Ikke registrert
Nils Håkon Lerstadgrind Indre Fosen Fremskrittsparti (IF-FRP) Varamedlem nils@letrans.no 98289503 Ikke registrert
Arnfinn Rønning Indre Fosen Fremskrittsparti (IF-FRP) Varamedlem Arnfinn.Ronning@leksvik.kommune.no 91827771 Ikke registrert
Øyvind Lindseth () Sekretær Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kjersti Lerstad () Sekretær Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Marte Bliksås () Sekretær Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Grete Tungen Indre Fosen Sosialistiske Venstreparti (IF-SV) Varamedlem gretetungen@arntsen.biz 45031374 Ikke registrert
Grete Tovmo Indre Fosen Sosialistiske Venstreparti (IF-SV) Varamedlem Ikke registrert 97727507 Ikke registrert
Frode Jensen Hammervold Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem frode.hammervold@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Borgar Tessem Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem btessem@hotmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Magnus Andresen Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem magnus.andresen@mapei.no Ikke registrert Ikke registrert
Elin Tronstad Rønning Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem elin_tr@hotmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Torild Skaug Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem t-skaug@online.no 40240867 Ikke registrert
Hege Iren Almåsbakk Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem Hege_iren85@hotmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Cecilie Balvold Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem cecilie.balvold@koar-as.no 92800628 Ikke registrert
Ken Robin Sivertsvik Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Varamedlem sivertsvik@gmail.com 45255653 Ikke registrert
Vigdis Schei Wårum Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Varamedlem vswaarum@gmail.com 46504438 Ikke registrert
Line Leira Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Varamedlem line.leira.ll@gmail.com 93651727 Ikke registrert
Gerd Anneli Gomo Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Varamedlem anneli61@online.no 91702295 Ikke registrert
Terje Dyrendahl Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Varamedlem terje@dyrendahl.com 98237677 Ikke registrert
Ragnhild Askim Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Varamedlem ragnhildas@rissaskole.no 95937554 Ikke registrert
Geir Vidar Johansen Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Varamedlem geir.vidar.johansen@stfk.no 92659379 Ikke registrert
Jon Vidar Wårum Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Varamedlem jvwaarum@gmail.com 90143565 Ikke registrert
Sverre Skalmerås Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Varamedlem svskalme@broadpark.no 90948606 Ikke registrert
Ragnhild Rennan Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem ragnhildre@hotmail.com 97485360 Ikke registrert
Stig Roger Kechagias Ervik Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem srkervik@broadpark.no 99231955 73853174
Siv Karin Rosvoll Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem siv.rosvoll@gmail.com 40869004 Ikke registrert
Magnar Bremeraunet Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem magnar.bremeraunet@outlook.com 95826360 Ikke registrert
Tone Sumstad Nyeng Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem tonenyeng@yahoo.no 45632898 73851980
Aiga Eglite Berg Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem Aiga.Berg@rissa.kommune.no 91141432 Ikke registrert
Willy Husby Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem willy.husby@atil.no 90528550 Ikke registrert
Arne Langmo Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem arne@stadsbygd.no 90026004 Ikke registrert
Kari Åker Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem kariaker@outlook.com 97164466 Ikke registrert
Olav Jostein Berget Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem ojberget@broadpark.no 95923058 Ikke registrert
Gunn Anita Engvik Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem gunn-a@hotmail.no 41859244 Ikke registrert
Håvard Stoum Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem hstoum@broadpark.no 91512903 73854611
Ole Otto Grønning Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem oleotto3@hotmail.com 95457620 Ikke registrert
Ole Aksel Frengen Indre Fosen Pensjonistparti (IF-PP) Varamedlem akfrenge@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Mona Foss Indre Fosen Pensjonistparti (IF-PP) Varamedlem fossmona@broadpark.no 90878493 Ikke registrert
Ronny Overland Indre Fosen Pensjonistparti (IF-PP) Varamedlem rooverla@broadpark.no 91555306 73855780
Svein Agnar Frøseth Indre Fosen Pensjonistparti (IF-PP) Varamedlem safr@broadpark.no 95985814 73010425
Øyvind Blomli Indre Fosen Pensjonistparti (IF-PP) Varamedlem Ikke registrert 47445041 Ikke registrert
Tora Heide Indre Fosen Miljøpartiet De Grønne (IF-MDG) Varamedlem tora_heide@hotmail.com 92608579 Ikke registrert
Kenneth Bjørkli Indre Fosen Miljøpartiet De Grønne (IF-MDG) Varamedlem kennetbj@pvv.ntnu.no Ikke registrert Ikke registrert
Tore Dyrendahl Indre Fosen Miljøpartiet De Grønne (IF-MDG) Varamedlem tore.dyrendahl@gmail.com 97009886 Ikke registrert
Magnus Cathrinus Hoem Indre Fosen Miljøpartiet De Grønne (IF-MDG) Varamedlem magne@snadderogsnaskum.no Ikke registrert Ikke registrert
Einar Lyshaug Indre Fosen Fremskrittsparti (IF-FRP) Varamedlem einar@elyshaug.no 91515021 73852298
Tore Lyshaug Indre Fosen Fremskrittsparti (IF-FRP) Varamedlem tore.ly@hotmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Mindor Andre Småvik Indre Fosen Fremskrittsparti (IF-FRP) Varamedlem raakvaag@online.no 90154650 73853387
Anne Kirkeby Indre Fosen Sosialistiske Venstreparti (IF-SV) Varamedlem anne_knirk@hotmail.com 97143614 Ikke registrert
Erlend Brovold Indre Fosen Sosialistiske Venstreparti (IF-SV) Varamedlem erlendbrovold@hotmail.com 90700217 Ikke registrert
Frøydis Heide Indre Fosen Sosialistiske Venstreparti (IF-SV) Varamedlem froydis.heide@hotmail.no 97426637 Ikke registrert
Johan Ersland Rein Indre Fosen Kristelig Folkeparti (IF-KRF) Varamedlem johan.rein@gmail.com 95819331 73855394
Tone Sæther Indre Fosen Sosialistiske Venstreparti (IF-SV) Varamedlem 2ne.saether@gmail.com 48051241 Ikke registrert
Oddny Bliksås Frengen Indre Fosen Kristelig Folkeparti (IF-KRF) Varamedlem oddbl@online.no 95201397 73853877
Erlend Singstad Indre Fosen Kristelig Folkeparti (IF-KRF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Margot Pallin Thomassen Indre Fosen Kristelig Folkeparti (IF-KRF) Varamedlem markaa09@hotmail.com 90929240 Ikke registrert
Trygve Sørås Indre Fosen Venstre (IF-V) Varamedlem trygvesrs@gmail.com 48095245 73855100
Oda Dyrendahl Tellugen Indre Fosen Venstre (IF-V) Varamedlem oda.tellugen@outlook.com 41465965 Ikke registrert
Frank Robert Asphaug Indre Fosen Venstre (IF-V) Varamedlem frank@familienasphaug.com Ikke registrert Ikke registrert
Tone Graven Aunan Indre Fosen Venstre (IF-V) Varamedlem tone@aunan.com 91780609 Ikke registrert
Versjon:5.1.1