eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
11.12.2018 Kommunestyret 09:00 Rådhuset i Indre Fosen storsalen
06.11.2018 Kommunestyret 09:00 Rådhuset i Indre Fosen storsalen
18.10.2018 Kommunestyret 09:00 Rådhuset i Indre Fosen storsalen
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
13.09.2018 Kommunestyret 09:00 Rådhuset i Indre Fosen storsalen
07.06.2018 Kommunestyret 10:00 Rådhuset i Indre Fosen storsalen
24.04.2018 Kommunestyret 09:00 Rådhuset i Indre Fosen storsalen
08.02.2018 Kommunestyret 09:00 Rådhuset i Indre Fosen storsalen
07.12.2017 Kommunestyret 09:00 Rissa rådhus Storsalen
09.11.2017 Kommunestyret 09:00 Rissa rådhus Storsalen
05.10.2017 Kommunestyret 09:00 Rissa rådhus Storsalen
05.10.2017 Kommunestyret 09:00 Rissa rådhus - EKSTRASAK storsalen
14.09.2017 Kommunestyret 09:00 Rissa rådhus Storsalen
08.06.2017 Kommunestyret 10:00 Rissa rådhus Storsalen
11.05.2017 Kommunestyret 10:00 Rissa rådhus Storsalen
04.04.2017 Kommunestyret 10:00 Rissa rådhus Storsalen
07.03.2017 Kommunestyret 09:00 Rissa rådhus Storsalen
09.02.2017 Kommunestyret 09:00 Rissa rådhus Storsalen
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Steinar Saghaug Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Leder steinar.saghaug@leksvik.kommune.no 40006001 Ikke registrert
Liv Darell Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Nestleder dar_liv@hotmail.com 91337137 Ikke registrert
Bjørnar Buhaug Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Medlem bjornar.buhaug@gmail.com 92059403 Ikke registrert
Erling Kristian Pedersen Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Medlem ekp@hotmail.no 99523923 Ikke registrert
Camilla Sollie Finsmyr Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Medlem camillafinsmyr@hotmail.com 95159110 Ikke registrert
Eivind Myklebust Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Medlem eivind.mykle@dueskar.net 90012580 Ikke registrert
Aud Dagmar Ramdal Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Medlem audramdal@hotmail.com 91885560 Ikke registrert
Randi Kvitland Brødreskift Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Medlem randi_kvitland@hotmail.com 90253258 Ikke registrert
Raymond Balstad Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Medlem raymond.balstad@simmental.no 95809969 Ikke registrert
Randi Hindrum Dahl Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Medlem randikh@gmail.com 41479509 Ikke registrert
Benjamin Schei Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Medlem benjamin.schei@itab.com 91143366 Ikke registrert
Linda Lutdal Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Medlem llutdal@gmail.com 99003203 Ikke registrert
Rune Schei Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Medlem rune.schei@gmail.com 92036334 Ikke registrert
Arvid Penna Steen Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Medlem arvid@cnc.as 90577710 Ikke registrert
Bjørn Vangen Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Medlem bva@stbank.no 95189350 Ikke registrert
Malin Lyng Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Medlem Malin@lyng.no 40006002 Ikke registrert
Daniel Lyngseth Fenstad Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Medlem danielfens@hotmail.com 47902073 Ikke registrert
Alvin Berg Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Medlem alv-b@online.no 90639565 Ikke registrert
Karl Idar Frengen Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Medlem kifrengen@gmail.com 92614506 73853409
Lillian Nøst Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Medlem lillian.nost@gmail.com 47232588 Ikke registrert
Ken Robin Sivertsvik Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Medlem sivertsvik@gmail.com 45255653 Ikke registrert
Kurt Håvard Myrabakk Indre Fosen Fremskrittsparti (IF-FRP) Medlem kurtmyrabakk@gmail.com 91851451 Ikke registrert
Marthe Småvik Indre Fosen Fremskrittsparti (IF-FRP) Medlem marthe1982@hotmail.com 90681500 Ikke registrert
Dag-Jøran Ness Indre Fosen Fremskrittsparti (IF-FRP) Medlem dag.joran.ness@djness.no 40404048 Ikke registrert
Per Brovold Indre Fosen Sosialistiske Venstreparti (IF-SV) Medlem perbrov@frisurf.no 91552631 73851447
Sigurd Saue Indre Fosen Sosialistiske Venstreparti (IF-SV) Medlem sigurd.saue@gmail.com 93004948 Ikke registrert
Knut Ola Vang Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Medlem knut.ola.vang@gmail.com 95057358 Ikke registrert
Maria Husby Gjølgali Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Medlem Maria.Gjolgali@rissa.kommune.no 93405121 Ikke registrert
Gerd Janne Husby Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Medlem g-ja-h@online.no 92219933 Ikke registrert
Viggo Lian Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Medlem viglia@online.no 48147425 Ikke registrert
Per Kristian Skjærvik Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Medlem pe-skja@online.no 90727533 Ikke registrert
Frode Jensen Hammervold Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Medlem frode.hammervold@gmail.com 41200478 Ikke registrert
Torkil Berg Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Medlem torkilbe@gmail.com 90014995 Ikke registrert
Petter Harald Kimo Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Medlem petter.k@broadpark.no 41325545 Ikke registrert
Rune Tveiten Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Medlem runetv@hotmail.com 92098853 Ikke registrert
Geir Ole Gjølgali Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Medlem geirog@gmail.com 92687702 Ikke registrert
Anne Berit Skjerve Sæther Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Medlem asaethe@online.no 95873408 Ikke registrert
Wenche Stenkjær Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Medlem s-stenk@frisurf.no 93669508 Ikke registrert
Sylvia Elverum Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Medlem sylviavaagen@gmail.com 90814424 Ikke registrert
Barbro Hølaas Vang Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Medlem barbro.vang@gmail.com 99321440 Ikke registrert
Jomar Tømmerdal Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Medlem jomar_toemmerdal@hotmail.com 92831724 Ikke registrert
Odd Arne Sakseid Indre Fosen Kristelig Folkeparti (IF-KRF) Medlem oddasaks@yahoo.no 47414897 73856357
Jon Normann Tviberg Indre Fosen Kristelig Folkeparti (IF-KRF) Medlem jon.normann@abuss.no 95087070 Ikke registrert
Line Marie Rosvold Fjeldahl Indre Fosen Venstre (IF-V) Medlem limarosa71@gmail.com 41257796 Ikke registrert
Stefan Hansen Indre Fosen Venstre (IF-V) Medlem Stefan.Hansen@indrefosen.kommune.no 93416087 Ikke registrert
Harald Fagervold Indre Fosen Pensjonistparti (IF-PP) Medlem harfage@gmail.com 93448967 Ikke registrert
Jan Stølen Indre Fosen Pensjonistparti (IF-PP) Medlem jstolen@broadpark.no 91739499 Ikke registrert
Vegard Heide Indre Fosen Miljøpartiet De Grønne (IF-MDG) Medlem vheid@online.no 99574489 73851908
Ragnar Lyng Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Varamedlem ragnar@lyng.no 40006000 Ikke registrert
Håvard Fjeldvær Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Varamedlem havard.fjeldvar@gmail.com 93026506 Ikke registrert
Frode Saghaug Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Varamedlem frodesaghaug@yahoo.com 40006011 Ikke registrert
Gerd Sissel Nyborg Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Varamedlem gerd.sissel.nyborg@smn.no 97690027 Ikke registrert
Kine Kilen Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Varamedlem kine@liv-holding.no 90978250 Ikke registrert
Arve Storsve Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Varamedlem arve.storsve@vamec.no 91337094 74856377
Lasse Coucheron Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Varamedlem lasse@redningsmann.com 91833874 Ikke registrert
Bjørn Damhaug Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Varamedlem bjorn@liv-holding.no 40554782 Ikke registrert
Vigdis Schei Wårum Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Varamedlem vswaarum@gmail.com 46504438 Ikke registrert
Line Leira Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Varamedlem line.leira.ll@gmail.com 93651727 Ikke registrert
Gerd Anneli Gomo Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Varamedlem anneli@gomo.no 91702295 Ikke registrert
Terje Dyrendahl Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Varamedlem terje@dyrendahl.com 98237677 Ikke registrert
Ragnhild Askim Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Varamedlem ragnhildas@rissaskole.no 90407786 Ikke registrert
Geir Vidar Johansen Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Varamedlem geir.vidar.johansen@stfk.no 92659379 Ikke registrert
Arnt Harald Aaslund Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Varamedlem arnt-harald@aaslund.com 92229453 Ikke registrert
Jon Vidar Wårum Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Varamedlem jvwaarum@gmail.com 90143565 Ikke registrert
Sverre Skalmerås Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Varamedlem svskalme@broadpark.no 90948606 Ikke registrert
Arve Johan Myran Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem sylviamyran@hotmail.com 95172946 Ikke registrert
Linn Merete Barstad Moan Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem linn.barstad@gmail.com 91629885 Ikke registrert
Maria Hegerberg Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem skruvi91@hotmail.com 47826879 Ikke registrert
Kristoffer Moan Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem leksvikmoan@gmail.com 95150542 Ikke registrert
Rita Yvonne Næss Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem ritaysvean@hotmail.com 95051071 Ikke registrert
Ragnhild Haugen Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem ragnhild_haugen@hotmail.com 41616134 Ikke registrert
Morten Stefan Berg Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem mortenstefan@hotmail.com 95102640 Ikke registrert
Tone Tveiten Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem tone.dahl@hotmail.com 92433193 Ikke registrert
Arne Langmo Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem arne@stadsbygd.no 90026004 Ikke registrert
Kari Åker Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem kariaker@outlook.com 97164466 Ikke registrert
Anita Dyrendahl Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem anitadyrendahl@hotmail.com 98413188 Ikke registrert
Olav Jostein Berget Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem ojberget@broadpark.no 95923058 Ikke registrert
Gunn Anita Engvik Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem gunn-a@hotmail.no 41859244 Ikke registrert
Håvard Stoum Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem hstoum@broadpark.no 91512903 73854611
Ole Otto Grønning Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem oleotto3@hotmail.com 95457620 Ikke registrert
Thomas Kruksve Indre Fosen Fremskrittsparti (IF-FRP) Varamedlem thomas.kruksve@ctmlyng.no 95777104 Ikke registrert
Liv Bodil Dahl Indre Fosen Fremskrittsparti (IF-FRP) Varamedlem livbodil@live.no 99382701 Ikke registrert
Christian Johannesen Indre Fosen Fremskrittsparti (IF-FRP) Varamedlem chrij3@online.no 40060259 Ikke registrert
Nils Håkon Lerstadgrind Indre Fosen Fremskrittsparti (IF-FRP) Varamedlem nils@letrans.no 98289503 Ikke registrert
Arnfinn Rønning Indre Fosen Fremskrittsparti (IF-FRP) Varamedlem Arnfinn.Ronning@leksvik.kommune.no 91827771 Ikke registrert
Tormod Overland Indre Fosen Fremskrittsparti (IF-FRP) Varamedlem tormod.overland@gmail.com 91321356 Ikke registrert
Einar Lyshaug Indre Fosen Fremskrittsparti (IF-FRP) Varamedlem einar@elyshaug.no 91515021 73852298
Tore Lyshaug Indre Fosen Fremskrittsparti (IF-FRP) Varamedlem tore.ly@hotmail.com 90157123 Ikke registrert
Mindor Andre Småvik Indre Fosen Fremskrittsparti (IF-FRP) Varamedlem raakvaag@online.no 90154650 73853387
Anne Kirkeby Indre Fosen Sosialistiske Venstreparti (IF-SV) Varamedlem anne_knirk@hotmail.com 97143614 Ikke registrert
Erlend Brovold Indre Fosen Sosialistiske Venstreparti (IF-SV) Varamedlem erlendbrovold@hotmail.com 90700217 Ikke registrert
Frøydis Heide Indre Fosen Sosialistiske Venstreparti (IF-SV) Varamedlem froydis.heide@hotmail.no 97426637 Ikke registrert
Tone Sæther Indre Fosen Sosialistiske Venstreparti (IF-SV) Varamedlem 2ne.saether@gmail.com 48051241 Ikke registrert
Grete Tungen Indre Fosen Sosialistiske Venstreparti (IF-SV) Varamedlem gretetungen@arntsen.biz 45031374 Ikke registrert
Sigrid Topsøe Strøm Gilleberg Indre Fosen Sosialistiske Venstreparti (IF-SV) Varamedlem guillot.gilleberg@gmail.com 41328931 Ikke registrert
Grete Tovmo Indre Fosen Sosialistiske Venstreparti (IF-SV) Varamedlem Ikke registrert 97727507 Ikke registrert
Borgar Tessem Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem btessem@hotmail.com 40528219 Ikke registrert
Magnus Andresen Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem magnus.andresen@mapei.no 94822797 Ikke registrert
Torild Skaug Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem t-skaug@online.no 40240867 Ikke registrert
Hege Iren Almåsbakk Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem Hege_iren85@hotmail.com 92441276 Ikke registrert
Cecilie Balvold Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem cecilie.balvold@humananorge.no 92800628 Ikke registrert
Mobin Aryan Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem aryan_94@hotmail.co.uk 94 26 27 45 Ikke registrert
Kjell Magne Dahl Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem Ikke registrert 911 47 091 Ikke registrert
Lina Svendsen Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem lina.h.s@hotmail.com 90369626 Ikke registrert
Jessica Mari Pedersen Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem jessicapedersen@hotmail.com 950 35 074 Ikke registrert
Halvar Sæther Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem mere-dig@online.no 90145572 Ikke registrert
Ragnhild Rennan Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem ragnhildre@hotmail.com 97485360 Ikke registrert
Siv Karin Rosvoll Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem siv.rosvoll@gmail.com 40869004 Ikke registrert
Magnar Bremeraunet Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem magnar.bremeraunet@outlook.com 95826360 Ikke registrert
Tone Sumstad Nyeng Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem tonenyeng@yahoo.no 45632898 73851980
Aiga Eglite Berg Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem Aiga.Berg@rissa.kommune.no 91141432 Ikke registrert
Willy Husby Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem willy.husby@atil.no 90528550 Ikke registrert
Johan Ersland Rein Indre Fosen Kristelig Folkeparti (IF-KRF) Varamedlem johan.rein@gmail.com 95819331 73855394
Oddny Bliksås Frengen Indre Fosen Kristelig Folkeparti (IF-KRF) Varamedlem oddbl@online.no 95201397 73853877
Erlend Singstad Indre Fosen Kristelig Folkeparti (IF-KRF) Varamedlem Ikke registrert 995 73 518 Ikke registrert
Margot Pallin Thomassen Indre Fosen Kristelig Folkeparti (IF-KRF) Varamedlem markaa09@hotmail.com 90929240 Ikke registrert
Ragnar Bliksås Indre Fosen Kristelig Folkeparti (IF-KRF) Varamedlem ragnarbl@online.no 95978001 Ikke registrert
Berit Kruken Indre Fosen Kristelig Folkeparti (IF-KRF) Varamedlem Ikke registrert 415 25 783 Ikke registrert
Torill Berge Indre Fosen Kristelig Folkeparti (IF-KRF) Varamedlem torill_berge@hotmail.com 41541336 Ikke registrert
Arnt Tetlimo Indre Fosen Kristelig Folkeparti (IF-KRF) Varamedlem Ikke registrert 91570594 Ikke registrert
Frank Robert Asphaug Indre Fosen Venstre (IF-V) Varamedlem frank@familienasphaug.com 97501355 Ikke registrert
Tone Graven Aunan Indre Fosen Venstre (IF-V) Varamedlem tone@aunan.com 91780609 Ikke registrert
Hanne Haugen Indre Fosen Venstre (IF-V) Varamedlem Ikke registrert 90990040 Ikke registrert
Veronica Myran Indre Fosen Venstre (IF-V) Varamedlem Veronica.Moan.Myran@leksvik.kommune.no 41616131 Ikke registrert
Reidar Gullesen Indre Fosen Venstre (IF-V) Varamedlem reidargu@online.no 90885800 Ikke registrert
Trygve Sørås Indre Fosen Venstre (IF-V) Varamedlem trygvesrs@gmail.com 48095245 73855100
Ragnhild Brødreskift Indre Fosen Venstre (IF-V) Varamedlem ragnhild@brodreskift.com 90852522 Ikke registrert
Oda Dyrendahl Tellugen Indre Fosen Venstre (IF-V) Varamedlem oda.tellugen@outlook.com 41465965 Ikke registrert
Ole Aksel Frengen Indre Fosen Pensjonistparti (IF-PP) Varamedlem akfrenge@gmail.com 950 36 502 Ikke registrert
Mona Foss Indre Fosen Pensjonistparti (IF-PP) Varamedlem fossmona@broadpark.no 90878493 Ikke registrert
Ronny Overland Indre Fosen Pensjonistparti (IF-PP) Varamedlem rooverla@broadpark.no 91555306 73855780
Svein Agnar Frøseth Indre Fosen Pensjonistparti (IF-PP) Varamedlem safr@broadpark.no 95985814 73010425
Tora Heide Indre Fosen Miljøpartiet De Grønne (IF-MDG) Varamedlem tora_heide@hotmail.com 92608579 Ikke registrert
Kenneth Bjørkli Indre Fosen Miljøpartiet De Grønne (IF-MDG) Varamedlem kennetbj@pvv.ntnu.no 901 06 571 Ikke registrert
Magne Cathrinus Hoem Indre Fosen Miljøpartiet De Grønne (IF-MDG) Varamedlem magne@snadderogsnaskum.no 95072980 Ikke registrert
Kjersti Lerstad () Sekretær Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Versjon:5.1.1