eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
27.09.2017 Arbeidsmiljøutvalget 13:00 Leksvik helsetun Pælgarn
13.06.2017 Arbeidsmiljøutvalget 10:00 Rissa rådhus Storsalen
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Hilde Anhanger Karlsen () Leder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Bjørn Ståle Aalberg () Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Berit Jøssing Aune () Medlem beritja@rissaskole.no 91165535 Ikke registrert
Finn Yngvar Benestad () Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Laila Bragstad () Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Merethe Kopreitan Dahl Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Medlem merethekopreitan@yahoo.no 91740403 73420117
Cathrine Edvardsen () Medlem Cathrine.Edvardsen@rissa.kommune.no 47288123 Ikke registrert
Einar Eilertsen () Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Therese Guddingsmo () Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Marit Kvarmesbakk () Medlem Marit.Kvarmesbakk@leksvik.kommune.no 45219160 74855146
Elin Kvidal () Medlem Elin.Kvidal@rissa.kommune.no 98466977 Ikke registrert
Reidun Lindgjerdet () Medlem Reidun.Lindgjerdet@leksvik.kommune.no 47606661 Ikke registrert
Audgunn Nilsen () Medlem Audgunn.Nilsen@leksvik.kommune.no 98808991 Ikke registrert
Kurt Rønning () Medlem fagforbundet598@rissa.kommune.no 91888809 Ikke registrert
Per Røset () Medlem per@testmann.gs.nt.no Ikke registrert Ikke registrert
Ola Andreas Stavne () Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Siri Vannebo () Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Nathalie Gaulin Brovold () Sekretær Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Marte Bliksås () Sekretær Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Versjon:5.1.1