eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
06.12.2018 Rådgivende viltnemnd 18:00 Leksvik kommunehus formannskapssalen
31.10.2018 Rådgivende viltnemnd 09:00 Leksvik kommunehus Formannskapssalen
23.05.2018 Rådgivende viltnemnd 13:00 Kommunehuset i Leksvik Kursrom/formannskapssal
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Erling Kristian Pedersen Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Leder ekp@hotmail.no 99523923 Ikke registrert
Anne Berit Skjerve Sæther Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Nestleder asaethe@online.no 95873408 Ikke registrert
Reidar Gullesen Indre Fosen Venstre (IF-V) Medlem reidargu@online.no 90885800 Ikke registrert
Arve Storsve Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Medlem arve.storsve@vamec.no 91337094 74856377
Sindre Rødsjø () Medlem sindre_rodsjo@hotmail.com 98850997 Ikke registrert
Karl Oddvar Balvold () Medlem karl.balvold@gmail.com Ikke registrert 95053713
Otto Alseth () Medlem otalseth@broadpark.no 91141754 Ikke registrert
Anders Alseth () Medlem analseth@broadpark.no Ikke registrert 90693851
Linda Lutdal Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Varamedlem llutdal@gmail.com 99003203 Ikke registrert
Kjersti Lerstad () Sekretær Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Siv Karin Rosvoll Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem siv.rosvoll@gmail.com 40869004 Ikke registrert
Asgeir Hektoen () Sekretær Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Versjon:5.1.1