eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
19.12.2017 Arealutvalget 09:00 Leksvik kommunehus
16.11.2017 Arealutvalget 09:00 Rissa rådhus
24.10.2017 Arealutvalget 09:00 Leksvik kommunehus
26.09.2017 Arealutvalget 09:00 Rissa rådhus
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
14.09.2017 Arealutvalget 08:00 Rissa rådhus Blåheia
29.08.2017 Arealutvalget 09:00 Leksvik kommunehus KLT 2. etasje
21.06.2017 Arealutvalget 09:00 Rissa rådhus
24.05.2017 Arealutvalget 09:00 Leksvik kommunehus
25.04.2017 Arealutvalget 09:00 Rissa rådhus
22.03.2017 Arealutvalget 09:00 Leksvik kommunehus
14.02.2017 Arealutvalget 09:00 Rissa rådhus Vålheia
25.01.2017 Arealutvalget 09:00 Leksvik kommunehus TLM i 2 etasje
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Rune Schei Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Leder rune.schei@gmail.com 92036334 Ikke registrert
Kurt Myrabakk Indre Fosen Fremskrittsparti (IF-FRP) Nestleder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Petter Harald Kimo Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Medlem petter.k@broadpark.no 41325545 Ikke registrert
Benjamin Schei Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Medlem benjamin.schei@itab.no 91143366 Ikke registrert
Eivind Myklebust Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Medlem eivind.mykle@dueskar.net 90012580 Ikke registrert
Frode Jensen Hammervold Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Medlem frode.hammervold@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Raymond Balstad Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Medlem raymond.balstad@simmental.no Ikke registrert Ikke registrert
Alvin Berg Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Medlem alvin.berg@ctmlyng.no Ikke registrert Ikke registrert
Arve Johan Myran Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem sylviamyran@hotmail.com 95172946 Ikke registrert
Ragnar Lyng Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Varamedlem ragnar@lyng.no Ikke registrert Ikke registrert
Grete Tungen Indre Fosen Sosialistiske Venstreparti (IF-SV) Varamedlem gretetungen@arntsen.biz 45031374 Ikke registrert
Christian Johannesen Indre Fosen Fremskrittsparti (IF-FRP) Varamedlem chrij3@online.no 40060259 Ikke registrert
Ragnhild Haugen Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem ragnhild_haugen@hotmail.com 41616134 Ikke registrert
Knut Kruken Indre Fosen Kristelig Folkeparti (IF-KRF) Varamedlem Ikke registrert 93856921 Ikke registrert
Arnt Tetlimo Indre Fosen Kristelig Folkeparti (IF-KRF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Magnus Andresen Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem magnus.andresen@mapei.no Ikke registrert Ikke registrert
Halvar Sæther Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Guri Oldervik Indre Fosen Venstre (IF-V) Varamedlem Ikke registrert 97676500 Ikke registrert
Mona Foss Indre Fosen Pensjonistparti (IF-PP) Varamedlem fossmona@broadpark.no 90878493 Ikke registrert
Trygve Sørås Indre Fosen Venstre (IF-V) Varamedlem trygvesrs@gmail.com 48095245 73855100
Einar Lyshaug Indre Fosen Fremskrittsparti (IF-FRP) Varamedlem einar@elyshaug.no 91515021 73852298
Erlend Singstad Indre Fosen Kristelig Folkeparti (IF-KRF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ken Robin Sivertsvik Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Varamedlem sivertsvik@gmail.com 45255653 Ikke registrert
Kari Åker Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem kariaker@outlook.com 97164466 Ikke registrert
Siv Karin Rosvoll Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem siv.rosvoll@gmail.com 40869004 Ikke registrert
Kenneth Bjørkli Indre Fosen Miljøpartiet De Grønne (IF-MDG) Varamedlem kennetbj@pvv.ntnu.no Ikke registrert Ikke registrert
Frøydis Heide Indre Fosen Sosialistiske Venstreparti (IF-SV) Varamedlem froydis.heide@hotmail.no 97426637 Ikke registrert
Magnus Cathrinus Hoem Indre Fosen Miljøpartiet De Grønne (IF-MDG) Varamedlem magne@snadderogsnaskum.no Ikke registrert Ikke registrert
Siri Vannebo () Sekretær Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kjersti Lerstad () Sekretær Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Marte Bliksås () Sekretær marte.bliksas@rissa.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Øyvind Lindseth () Sekretær Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Versjon:5.1.1