eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
13.11.2018 Arealutvalget 09:00 Vanvikanhallen, møterom i 2. etasje
25.09.2018 Arealutvalget 09:00 Indre Fosen rådhus, Rissa Storsalen
30.08.2018 Arealutvalget 09:00 Leksvik kommunehus Kommunestyresalen
12.06.2018 Arealutvalget 09:00 Indre Fosen rådhus
08.05.2018 Arealutvalget 09:00 Indre Fosen rådhus Storsalen
05.04.2018 Arealutvalget 09:00 Indre Fosen rådhus storsalen
13.03.2018 Arealutvalget 09:00 Indre Fosen rådhus møterom Blåheia
23.01.2018 Arealutvalget 08:00 Kommunehuset i Leksvik Kommunestyresalen
19.12.2017 Arealutvalget 09:00 utgår
16.11.2017 Arealutvalget 09:00 Rissa rådhus
24.10.2017 Arealutvalget 09:00 Leksvik kommunehus
26.09.2017 Arealutvalget 09:00 Rissa rådhus
14.09.2017 Arealutvalget 08:00 Rissa rådhus Blåheia
29.08.2017 Arealutvalget 09:00 Leksvik kommunehus KLT 2. etasje
21.06.2017 Arealutvalget 09:00 Rissa rådhus
24.05.2017 Arealutvalget 09:00 Leksvik kommunehus
25.04.2017 Arealutvalget 09:00 Rissa rådhus
22.03.2017 Arealutvalget 09:00 Leksvik kommunehus
14.02.2017 Arealutvalget 09:00 Rissa rådhus Vålheia
25.01.2017 Arealutvalget 09:00 Leksvik kommunehus TLM i 2 etasje
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Rune Schei Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Leder rune.schei@gmail.com 92036334 Ikke registrert
Kurt Håvard Myrabakk Indre Fosen Fremskrittsparti (IF-FRP) Nestleder kurtmyrabakk@gmail.com 91851451 Ikke registrert
Ken Robin Sivertsvik Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Medlem sivertsvik@gmail.com 45255653 Ikke registrert
Anne Berit Skjerve Sæther Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Medlem asaethe@online.no 95873408 Ikke registrert
Petter Harald Kimo Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Medlem petter.k@broadpark.no 41325545 Ikke registrert
Raymond Balstad Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Medlem raymond.balstad@simmental.no 95809969 Ikke registrert
Eivind Myklebust Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Medlem eivind.mykle@dueskar.net 90012580 Ikke registrert
Alvin Berg Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Medlem alv-b@online.no 90639565 Ikke registrert
Mona Foss Indre Fosen Pensjonistparti (IF-PP) Varamedlem fossmona@broadpark.no 90878493 Ikke registrert
Trygve Sørås Indre Fosen Venstre (IF-V) Varamedlem trygvesrs@gmail.com 48095245 73855100
Einar Lyshaug Indre Fosen Fremskrittsparti (IF-FRP) Varamedlem einar@elyshaug.no 91515021 73852298
Erlend Singstad Indre Fosen Kristelig Folkeparti (IF-KRF) Varamedlem Ikke registrert 995 73 518 Ikke registrert
Kari Åker Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem kariaker@outlook.com 97164466 Ikke registrert
Terje Dyrendahl Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Varamedlem terje@dyrendahl.com 98237677 Ikke registrert
Siv Karin Rosvoll Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem siv.rosvoll@gmail.com 40869004 Ikke registrert
Kenneth Bjørkli Indre Fosen Miljøpartiet De Grønne (IF-MDG) Varamedlem kennetbj@pvv.ntnu.no 901 06 571 Ikke registrert
Frøydis Heide Indre Fosen Sosialistiske Venstreparti (IF-SV) Varamedlem froydis.heide@hotmail.no 97426637 Ikke registrert
Magne Cathrinus Hoem Indre Fosen Miljøpartiet De Grønne (IF-MDG) Varamedlem magne@snadderogsnaskum.no 95072980 Ikke registrert
Ragnar Lyng Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Varamedlem ragnar@lyng.no 40006000 Ikke registrert
Arve Johan Myran Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem sylviamyran@hotmail.com 95172946 Ikke registrert
Grete Tungen Indre Fosen Sosialistiske Venstreparti (IF-SV) Varamedlem gretetungen@arntsen.biz 45031374 Ikke registrert
Christian Johannesen Indre Fosen Fremskrittsparti (IF-FRP) Varamedlem chrij3@online.no 40060259 Ikke registrert
Ragnhild Haugen Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem ragnhild_haugen@hotmail.com 41616134 Ikke registrert
Knut Kruken Indre Fosen Kristelig Folkeparti (IF-KRF) Varamedlem knut.kruken@ntebb.no 93856921 Ikke registrert
Magnus Andresen Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem magnus.andresen@mapei.no 94822797 Ikke registrert
Arnt Tetlimo Indre Fosen Kristelig Folkeparti (IF-KRF) Varamedlem Ikke registrert 91570594 Ikke registrert
Halvar Sæther Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem mere-dig@online.no 90145572 Ikke registrert
Guri Oldervik Indre Fosen Venstre (IF-V) Varamedlem Ikke registrert 97676500 Ikke registrert
Kjersti Lerstad () Sekretær Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Marte Bliksås () Sekretær Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Øyvind Lindseth () Sekretær oyvind.lindseth@indrefosen.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Anne Lise Sætre () Sekretær Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Siri Vannebo () Sekretær Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Versjon:5.1.1