eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
19.11.2019 Oppvekstutvalget 09:00
22.10.2019 Oppvekstutvalget 09:00
03.09.2019 Oppvekstutvalget 09:00
18.06.2019 Oppvekstutvalget 09:00
07.05.2019 Oppvekstutvalget 09:00
12.03.2019 Oppvekstutvalget 09:00
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
22.01.2019 Oppvekstutvalget 09:00 Mælan skole
13.11.2018 Oppvekstutvalget 09:00 Kommunestyresalen Kommunehuset i Leksvik
25.09.2018 Oppvekstutvalget 09:00 Kommunehuset i Leksvik kommunestyresalen
03.09.2018 Oppvekstutvalget 09:00
30.08.2018 Oppvekstutvalget 09:00 Skaugdalen Montessoriskole og Basishallen i Rissa
25.05.2018 Oppvekstutvalget 09:00 Leksvik kommunehus Kommunestyresalen
07.05.2018 Oppvekstutvalget 09:00 Rådhuset i Indre Fosen Storsalen
15.03.2018 Oppvekstutvalget 09:00 Kommunehuset i Leksvik Møterom KLT
01.02.2018 Oppvekstutvalget 09:00 Rådhuset i Rissa Storsalen
20.12.2017 Oppvekstutvalget 09:00 Leksvik kommunehus Kommunestyresalen
16.11.2017 Oppvekstutvalget 09:00 Høgåsmyra barnehage / Rissa helsetun
24.10.2017 Oppvekstutvalget 09:00 Rissa rådhus - ekstrasak Storsalen
24.10.2017 Oppvekstutvalget 09:00 Rissa rådhus Storsalen
26.09.2017 Oppvekstutvalget 09:00 Mælan skole / Fagerbakken barnehage
31.08.2017 Oppvekstutvalget 09:00 Vanvikan barnehage / Vanvikan skole
20.06.2017 Oppvekstutvalget 09:00 Fevåg barnehage / Fevåg/Hasselvika skole
23.05.2017 Oppvekstutvalget 09:00 Skogly friluftsbarnehage / Åsly skole
21.04.2017 Oppvekstutvalget 09:00 Fembøringen barnehage / Stadsbygd skole
16.03.2017 Oppvekstutvalget 09:00 Leksvik barnehage / Testmann Minne skole
27.01.2017 Oppvekstutvalget 09:00 Rissa rådhus Storsalen
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Aud Dagmar Ramdal Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Leder audramdal@hotmail.com 91885560 Ikke registrert
Daniel Lyngseth Fenstad Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Nestleder danielfens@hotmail.com 47902073 Ikke registrert
Sigurd Saue Indre Fosen Sosialistiske Venstreparti (IF-SV) Medlem sigurd.saue@gmail.com 93004948 Ikke registrert
Stefan Hansen Indre Fosen Venstre (IF-V) Medlem Stefan.Hansen@indrefosen.kommune.no 93416087 Ikke registrert
Malin Lyng Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Medlem Malin@lyng.no 40006002 Ikke registrert
Lillian Nøst Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Medlem lillian.nost@gmail.com 47232588 Ikke registrert
Rune Tveiten Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Medlem runetv@hotmail.com 92098853 Ikke registrert
Gerd Janne Husby Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Medlem g-ja-h@online.no 92219933 Ikke registrert
Thomas Kruksve Indre Fosen Fremskrittsparti (IF-FRP) Varamedlem thomas.kruksve@ctmlyng.no 95777104 Ikke registrert
Kristoffer Moan Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem leksvikmoan@gmail.com 95150542 Ikke registrert
Gerd Sissel Nyborg Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Varamedlem gerd.sissel.nyborg@smn.no 97690027 Ikke registrert
Tone Tveiten Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem tone.dahl@hotmail.com 92433193 Ikke registrert
Arve Storsve Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Varamedlem arve.storsve@vamec.no 91337094 74856377
Torild Skaug Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem t-skaug@online.no 40240867 Ikke registrert
Cecilie Balvold Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem cecilie.balvold@humananorge.no 92800628 Ikke registrert
Torill Berge Indre Fosen Kristelig Folkeparti (IF-KRF) Varamedlem torill_berge@hotmail.com 41541336 Ikke registrert
Beathe Hovstein Indre Fosen Kristelig Folkeparti (IF-KRF) Varamedlem Ikke registrert 99425011 Ikke registrert
Jessica Mari Pedersen Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem jessicapedersen@hotmail.com 950 35 074 Ikke registrert
Arne Langmo Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem arne@stadsbygd.no 90026004 Ikke registrert
Johan Ersland Rein Indre Fosen Kristelig Folkeparti (IF-KRF) Varamedlem johan.rein@gmail.com 95819331/99024168 73855394
Svein Agnar Frøseth Indre Fosen Pensjonistparti (IF-PP) Varamedlem safr@broadpark.no 95985814 73010425
Line Leira Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Varamedlem line.leira.ll@gmail.com 93651727 Ikke registrert
Anne Kirkeby Indre Fosen Sosialistiske Venstreparti (IF-SV) Varamedlem anne_knirk@hotmail.com 97143614 Ikke registrert
Aiga Eglite Berg Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem Aiga.Berg@rissa.kommune.no 91141432 Ikke registrert
Tone Sumstad Nyeng Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem tonenyeng@yahoo.no 45632898 73851980
Tore Dyrendahl Indre Fosen Miljøpartiet De Grønne (IF-MDG) Varamedlem tore.dyrendahl@gmail.com 97009886 Ikke registrert
Øyvind Lindseth () Sekretær oyvind.lindseth@indrefosen.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
May Hilde Skarsaune () Sekretær Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kjersti Lerstad () Sekretær Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Marte Bliksås () Sekretær Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Versjon:5.1.1