eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
27.01.2017 Oppvekstutvalget 09:00 Rissa rådhus Storsalen
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Aud Dagmar Ramdal Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Leder audramdal@hotmail.com 91885560 Ikke registrert
Daniel Lyngseth Fenstad Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Nestleder danielfens@hotmail.com 47902073 Ikke registrert
Rannveig Skansen Indre Fosen Sosialistiske Venstreparti (IF-SV) Medlem rannveig.skansen@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Malin Lyng Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Medlem Malin@lyng.no Ikke registrert Ikke registrert
Rune Tveiten Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Medlem runetv@hotmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Reidar Gullesen Indre Fosen Venstre (IF-V) Medlem reidargu@online.no 90885800 Ikke registrert
Lillian Nøst Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Medlem lillian.nost@gmail.com 47232588 Ikke registrert
Gerd Janne Husby Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Medlem g-ja-h@online.no 92219933 Ikke registrert
Thomas Kruksve Indre Fosen Fremskrittsparti (IF-FRP) Varamedlem thomas.kruksve@ctmlyng.no Ikke registrert Ikke registrert
Kristoffer Moan Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem linn.barstad@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Gerd Sissel Nyborg Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Varamedlem gerd.sissel.nyborg@smn.no Ikke registrert Ikke registrert
Tone Tveiten Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem tone.dahl@hotmail.com 92433193 Ikke registrert
Arve Storsve Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Varamedlem arve.storsve@vamec.no Ikke registrert 74856377
Torild Skaug Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem t-skaug@online.no 40240867 Ikke registrert
Cecilie Balvold Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem cecilie.balvold@koar-as.no 92800628 Ikke registrert
Torill Berge Indre Fosen Kristelig Folkeparti (IF-KRF) Varamedlem torill_berge@hotmail.com 41541336 Ikke registrert
Beate Hovstein Indre Fosen Kristelig Folkeparti (IF-KRF) Varamedlem Ikke registrert 99425011 Ikke registrert
Jessica Mari Pedersen Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem jessicapedersen@hotmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Arne Langmo Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem arne@stadsbygd.no 90026004 Ikke registrert
Johan Ersland Rein Indre Fosen Kristelig Folkeparti (IF-KRF) Varamedlem johan.rein@gmail.com 95819331 73855394
Tore Lyshaug Indre Fosen Fremskrittsparti (IF-FRP) Varamedlem tore.ly@hotmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Svein Agnar Frøseth Indre Fosen Pensjonistparti (IF-PP) Varamedlem safr@broadpark.no 95985814 73010425
Line Leira Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Varamedlem line.leira.ll@gmail.com 93651727 Ikke registrert
Anne Kirkeby Indre Fosen Sosialistiske Venstreparti (IF-SV) Varamedlem anne_knirk@hotmail.com 97143614 Ikke registrert
Aiga Eglite Berg Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem Aiga.Berg@rissa.kommune.no 91141432 Ikke registrert
Tone Sumstad Nyeng Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem tonenyeng@yahoo.no 45632898 73851980
Tore Dyrendahl Indre Fosen Miljøpartiet De Grønne (IF-MDG) Varamedlem tore.dyrendahl@gmail.com 97009886 Ikke registrert
Øyvind Lindseth () Sekretær Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kjersti Lerstad () Sekretær Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Marte Bliksås () Sekretær Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Versjon:5.1.1