eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
27.11.2018 Formannskap 09:00 Kommunehuset i Leksvik Kommunestyresalen
03.10.2018 Formannskap 10:00 Felles formannskapsmøte for Fosen ved Museet Kystens Arv, Stadsbygd
02.10.2018 Formannskap 09:00 Kommunehuset i Leksvik Kommunestyresalen
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
30.08.2018 Formannskap 09:00 Marthabrygga i Råkvåg
21.06.2018 Formannskap 09:00 AVLYST
07.06.2018 Formannskap 08:00 Rådhuset i Indre Fosen Storsalen
15.05.2018 Formannskap 08:00 Kommunehuset i Leksvik Kommunestyresalen
24.04.2018 Formannskap 08:30 Indre Fosen rådhus storsalen
05.04.2018 Formannskap 09:00 Indre Fosen rådhus Storsalen
06.03.2018 Formannskap 09:00 Kommunehuset i Leksvik Kommunestyresalen
08.02.2018 Formannskap 15:00 Rådhuset i Indre Fosen EKSTRA MØTE Storsalen
23.01.2018 Formannskap 08:00 Kommunehuset i Leksvik Kommunestyresalen
07.12.2017 Formannskap 08:30 Rissa rådhus storsalen
23.11.2017 Formannskap 09:00 Leksvik kommunehus Kommunestyresalen
26.10.2017 Formannskap 09:00 Leksvik kommunehus Kommunestyresalen
28.09.2017 Formannskap 09:00 Leksvik kommunehus Kommunestyresalen
31.08.2017 Formannskap 09:00 Leksvik kommunehus Kommunetyresalen
22.06.2017 Formannskap 09:00 Leksvik kommunehus Kommunetyresalen
23.05.2017 Formannskap 09:00 Leksvik kommunehus Kommunestyresalen
27.04.2017 Formannskap 09:00 Leksvik kommunehus Kommunestyresalen
21.03.2017 Formannskap 09:00 Leksvik kommunehus Kommunestyresalen
23.02.2017 Formannskap 09:00 Leksvik kommunehus Kommunestyresalen
26.01.2017 Formannskap 13:00 Leksvik kommunehus Kommunestyresalen
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Steinar Saghaug Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Leder steinar.saghaug@leksvik.kommune.no 40006001 Ikke registrert
Liv Darell Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Nestleder dar_liv@hotmail.com 91337137 Ikke registrert
Bjørnar Buhaug Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Medlem bjornar.buhaug@gmail.com 92059403 Ikke registrert
Camilla Sollie Finsmyr Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Medlem camillafinsmyr@hotmail.com 95159110 Ikke registrert
Benjamin Schei Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Medlem benjamin.schei@itab.com 91143366 Ikke registrert
Bjørn Vangen Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Medlem bva@stbank.no 95189350 Ikke registrert
Linda Lutdal Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Medlem llutdal@gmail.com 99003203 Ikke registrert
Marthe Småvik Indre Fosen Fremskrittsparti (IF-FRP) Medlem marthe1982@hotmail.com 90681500 Ikke registrert
Knut Ola Vang Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Medlem knut.ola.vang@gmail.com 95057358 Ikke registrert
Maria Husby Gjølgali Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Medlem Maria.Gjolgali@rissa.kommune.no 93405121 Ikke registrert
Per Kristian Skjærvik Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Medlem pe-skja@online.no 90727533 Ikke registrert
Viggo Lian Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Medlem viglia@online.no 48147425 Ikke registrert
Harald Fagervold Indre Fosen Pensjonistparti (IF-PP) Medlem harfage@gmail.com 93448967 Ikke registrert
Line Marie Rosvold Fjeldahl Indre Fosen Venstre (IF-V) Medlem limarosa71@gmail.com 41257796 Ikke registrert
Kurt Håvard Myrabakk Indre Fosen Fremskrittsparti (IF-FRP) Varamedlem kurtmyrabakk@gmail.com 91851451 Ikke registrert
Sigurd Saue Indre Fosen Sosialistiske Venstreparti (IF-SV) Varamedlem sigurd.saue@gmail.com 93004948 Ikke registrert
Aud Dagmar Ramdal Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem audramdal@hotmail.com 91885560 Ikke registrert
Arvid Penna Steen Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Varamedlem arvid@cnc.as 90577710 Ikke registrert
Raymond Balstad Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem raymond.balstad@simmental.no 95809969 Ikke registrert
Malin Lyng Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Varamedlem Malin@lyng.no 40006002 Ikke registrert
Dag-Jøran Ness Indre Fosen Fremskrittsparti (IF-FRP) Varamedlem dag.joran.ness@djness.no 40404048 Ikke registrert
Rune Schei Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Varamedlem rune.schei@gmail.com 92036334 Ikke registrert
Daniel Lyngseth Fenstad Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Varamedlem danielfens@hotmail.com 47902073 Ikke registrert
Karl Idar Frengen Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Varamedlem kifrengen@gmail.com 92614506 73853409
Lillian Nøst Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Varamedlem lillian.nost@gmail.com 47232588 Ikke registrert
Eivind Myklebust Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem eivind.mykle@dueskar.net 90012580 Ikke registrert
Erling Kristian Pedersen Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem ekp@hotmail.no 99523923 Ikke registrert
Randi Kvitland Brødreskift Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem randi_kvitland@hotmail.com 90253258 Ikke registrert
Vegard Heide Indre Fosen Miljøpartiet De Grønne (IF-MDG) Varamedlem vheid@online.no 99574489 73851908
Gerd Janne Husby Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem g-ja-h@online.no 92219933 Ikke registrert
Geir Ole Gjølgali Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem geirog@gmail.com 92687702 Ikke registrert
Petter Harald Kimo Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem petter.k@broadpark.no 41325545 Ikke registrert
Stefan Hansen Indre Fosen Venstre (IF-V) Varamedlem Stefan.Hansen@indrefosen.kommune.no 93416087 Ikke registrert
Odd Arne Sakseid Indre Fosen Kristelig Folkeparti (IF-KRF) Varamedlem oddasaks@yahoo.no 47414897 73856357
Jon Normann Tviberg Indre Fosen Kristelig Folkeparti (IF-KRF) Varamedlem jon.normann@abuss.no 95087070 Ikke registrert
Rune Tveiten Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem runetv@hotmail.com 92098853 Ikke registrert
Wenche Stenkjær Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem s-stenk@frisurf.no 93669508 Ikke registrert
Sylvia Elverum Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem sylviavaagen@gmail.com 90814424 Ikke registrert
Barbro Hølaas Vang Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem barbro.vang@gmail.com 99321440 Ikke registrert
Kjersti Lerstad () Sekretær Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Marte Bliksås () Sekretær Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Øyvind Lindseth () Sekretær oyvind.lindseth@indrefosen.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Versjon:5.1.1