eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
28.11.2019 Formannskap 09:00 Kommunehuset i Leksvik INDREFOSEN
13.11.2019 Formannskap 09:30 Felles formannskap fosenregionen - Ørland Kultursenter Møterom Store Sal INDREFOSEN
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
05.11.2019 Formannskap 08:00 Indre Fosen rådhus Storsalen INDREFOSEN
22.10.2019 Formannskap 09:00 Kommunehuset i Leksvik INDREFOSEN
11.09.2019 Formannskap 09:00 Indre Fosen Rådhus Storsalen INDREFOSEN
05.09.2019 Formannskap 08:30 Kommunehuset i Leksvik INDREFOSEN
27.08.2019 Formannskap 08:00 Indre Fosen rådhus Storsalen INDREFOSEN
25.06.2019 Formannskap 15:00 Indre Fosen rådhus Storsalen INDREFOSEN
04.06.2019 Formannskap 09:00 Kommunehuset i Leksvik Kommunestyresalen INDREFOSEN
22.05.2019 Formannskap 19:30 LIV-bygget i Vanvikan INDREFOSEN
11.04.2019 Formannskap 11:30 Felles formannskapsmøte i Trondheimsregionen ved Scandic Hell Scandic Hell INDREFOSEN
09.04.2019 Formannskap 08:00 Indre Fosen rådhus Storsalen INDREFOSEN
14.03.2019 Formannskap 09:00 Kommunehuset i Leksvik kommunestyresalen INDREFOSEN
24.01.2019 Formannskap 09:00 Kommunehuset i Leksvik Kommunestyresalen INDREFOSEN
15.01.2019 Formannskap 09:00 Rissa helsetun Brettingen INDREFOSEN
11.12.2018 Formannskap 08:00 Indre Fosen rådhus Storsalen INDREFOSEN
27.11.2018 Formannskap 09:00 Kommunehuset i Leksvik Kommunestyresalen INDREFOSEN
18.10.2018 Formannskap 15:00 Indre Fosen rådhus storsalen INDREFOSEN
03.10.2018 Formannskap 10:00 Felles formannskapsmøte for Fosen ved Museet Kystens Arv, Stadsbygd INDREFOSEN
02.10.2018 Formannskap 10:00 Administrasjonsbygget ved "Armaturfabrikken" (gamle Oras) i Leksvik Møterom 2. etasje INDREFOSEN
30.08.2018 Formannskap 09:00 Marthabrygga i Råkvåg INDREFOSEN
21.06.2018 Formannskap 09:00 AVLYST INDREFOSEN
07.06.2018 Formannskap 08:00 Rådhuset i Indre Fosen Storsalen INDREFOSEN
15.05.2018 Formannskap 08:00 Kommunehuset i Leksvik Kommunestyresalen INDREFOSEN
24.04.2018 Formannskap 08:30 Indre Fosen rådhus storsalen INDREFOSEN
05.04.2018 Formannskap 09:00 Indre Fosen rådhus Storsalen INDREFOSEN
06.03.2018 Formannskap 09:00 Kommunehuset i Leksvik Kommunestyresalen INDREFOSEN
08.02.2018 Formannskap 15:00 Rådhuset i Indre Fosen EKSTRA MØTE Storsalen INDREFOSEN
23.01.2018 Formannskap 08:00 Kommunehuset i Leksvik Kommunestyresalen INDREFOSEN
07.12.2017 Formannskap 08:30 Rissa rådhus storsalen INDREFOSEN
23.11.2017 Formannskap 09:00 Leksvik kommunehus Kommunestyresalen INDREFOSEN
26.10.2017 Formannskap 09:00 Leksvik kommunehus Kommunestyresalen INDREFOSEN
28.09.2017 Formannskap 09:00 Leksvik kommunehus Kommunestyresalen INDREFOSEN
31.08.2017 Formannskap 09:00 Leksvik kommunehus Kommunetyresalen INDREFOSEN
22.06.2017 Formannskap 09:00 Leksvik kommunehus Kommunetyresalen INDREFOSEN
23.05.2017 Formannskap 09:00 Leksvik kommunehus Kommunestyresalen INDREFOSEN
27.04.2017 Formannskap 09:00 Leksvik kommunehus Kommunestyresalen INDREFOSEN
21.03.2017 Formannskap 09:00 Leksvik kommunehus Kommunestyresalen INDREFOSEN
23.02.2017 Formannskap 09:00 Leksvik kommunehus Kommunestyresalen INDREFOSEN
26.01.2017 Formannskap 13:00 Leksvik kommunehus Kommunestyresalen INDREFOSEN
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Bjørnar Buhaug Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Leder bjornar.buhaug@indrefosen.kommune.no 92059403 Ikke registrert
Steinar Saghaug Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Nestleder steinar.saghaug@indrefosen.kommune.no 40006001 Ikke registrert
Harald Fagervold Indre Fosen Pensjonistparti (IF-PP) Medlem harfage@gmail.com 93448967 Ikke registrert
Linn Merete Barstad Moan Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Medlem linn.barstad@gmail.com 91629885 Ikke registrert
Mona Foss Indre Fosen Pensjonistparti (IF-PP) Medlem fossmona@broadpark.no 90878493 Ikke registrert
Knut Ola Vang Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Medlem knut.ola.vang@gmail.com 95057358 Ikke registrert
Maria Husby Gjølgali Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Medlem mariagjolgali@gmail.com 93405121 Ikke registrert
Ivar Rostad Kommunelista (IF-KL) Medlem ivar.rostad@gmail.com 90767733 Ikke registrert
Anne Kirkeby Indre Fosen Sosialistiske Venstreparti (IF-SV) Medlem anne_knirk@hotmail.com 97143614 Ikke registrert
Jon Normann Tviberg Indre Fosen Kristelig Folkeparti (IF-KRF) Varamedlem jon.normann@abuss.no 95087070 Ikke registrert
Arne Langmo Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem arne@stadsbygd.no 90026004 Ikke registrert
Silje Forsell Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem silje.forsell@steinkjer.kommune.no 95202100 Ikke registrert
Jan Stølen Indre Fosen Pensjonistparti (IF-PP) Varamedlem jstolen@broadpark.no 91739499 Ikke registrert
Trine Pedersen Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem Trine_pe@live.no 95125784 Ikke registrert
Gunhild Johanne Røst Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem gunhildrost@yahoo.no 97651678 Ikke registrert
Per Kristian Skjærvik Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem pe-skja@online.no 90727533 Ikke registrert
Barbro Hølaas Vang Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem barbro.vang@gmail.com 99321440 Ikke registrert
Torkil Berg Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem torkilbe@gmail.com 90014995 Ikke registrert
Trond Sagmyr Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem trond.sagmyr@onninen.com 90546563 Ikke registrert
Arvid Penna Steen Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Varamedlem arvid@cnc.as 90577710 Ikke registrert
Benjamin Schei Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Varamedlem benjamin.schei@itab.com 91143366 Ikke registrert
Rune Schei Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Varamedlem rune.schei@gmail.com 92036334 Ikke registrert
Janne Dyrendahl Kommunelista (IF-KL) Varamedlem jidyrendahl@gmail.com 93497575 Ikke registrert
Arnar Utseth Kommunelista (IF-KL) Varamedlem arnar.utseth@fosenyard.com 97164863 Ikke registrert
Tom Andre Bredesen Kommunelista (IF-KL) Varamedlem tomandreb@gmail.com 99384669 Ikke registrert
Sigurd Saue Indre Fosen Sosialistiske Venstreparti (IF-SV) Varamedlem sigurd.saue@gmail.com 93004948 Ikke registrert
Marte Bliksås () Sekretær Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Øyvind Lindseth () Sekretær oyvind.lindseth@indrefosen.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
May Hilde Skarsaune () Sekretær Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Versjon:5.1.1