eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
23.11.2017 Formannskap 09:00 Leksvik kommunehus Kommunestyresalen
26.10.2017 Formannskap 09:00 Leksvik kommunehus Kommunestyresalen
28.09.2017 Formannskap 09:00 Leksvik kommunehus Kommunestyresalen
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
31.08.2017 Formannskap 09:00 Leksvik kommunehus Kommunetyresalen
22.06.2017 Formannskap 09:00 Leksvik kommunehus Kommunetyresalen
23.05.2017 Formannskap 09:00 Leksvik kommunehus Kommunestyresalen
27.04.2017 Formannskap 09:00 Leksvik kommunehus Kommunestyresalen
21.03.2017 Formannskap 09:00 Leksvik kommunehus Kommunestyresalen
23.02.2017 Formannskap 09:00 Leksvik kommunehus Kommunestyresalen
26.01.2017 Formannskap 13:00 Leksvik kommunehus Kommunestyresalen
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Steinar Saghaug Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Leder steinar.saghaug@leksvik.kommune.no 40006001 Ikke registrert
Bjørnar Buhaug Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Medlem bjornar.buhaug@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Ove Vollan Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Nestleder ove.vollan@rissa.kommune.no 97511790 Ikke registrert
Liv Darell Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Medlem dar_liv@hotmail.com 91337137 Ikke registrert
Bjørn Vangen Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Medlem bva@stbank.no 95189350 Ikke registrert
Camilla Sollie Finsmyr Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Medlem camillafinsmyr@hotmail.com 95159110 Ikke registrert
Marthe Småvik Indre Fosen Fremskrittsparti (IF-FRP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Maria Husby Gjølgali Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Medlem Maria.Gjolgali@rissa.kommune.no 93405121 Ikke registrert
Kurt Håvard Myrabakk Indre Fosen Fremskrittsparti (IF-FRP) Medlem kurtmyrabakk@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Per Kristian Skjærvik Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Medlem pe-skja@online.no 90727533 Ikke registrert
Knut Ola Vang Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Medlem knut.ola.vang@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Merethe Kopreitan Dahl Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Medlem merethekopreitan@yahoo.no 91740403 73420117
Line Marie Rosvold Fjeldahl Indre Fosen Venstre (IF-V) Medlem limarosa71@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Harald Fagervold Indre Fosen Pensjonistparti (IF-PP) Medlem harfage@gmail.com 93448967 Ikke registrert
Viggo Lian Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem viglia@online.no Ikke registrert Ikke registrert
Jon Normann Tviberg Indre Fosen Kristelig Folkeparti (IF-KRF) Varamedlem jon.normann@abuss.no Ikke registrert Ikke registrert
Rune Tveiten Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem runetv@hotmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Wenche Stenkjær Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem s-stenk@frisurf.no Ikke registrert Ikke registrert
Sylvia Elverum Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem sylviavaagen@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Barbro Hølaas Vang Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem barbro.vang@gmail.com 99321440 Ikke registrert
Sigrid Topsøe Strøm Gilleberg Indre Fosen Sosialistiske Venstreparti (IF-SV) Varamedlem sigrid.gilleberg@trondheim.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Tormod Overland Indre Fosen Fremskrittsparti (IF-FRP) Varamedlem tormod.overland@gmail.com 91321356 Ikke registrert
Aud Dagmar Ramdal Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem audramdal@hotmail.com 91885560 Ikke registrert
Arvid Penna Steen Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Varamedlem arvid@cnc.as Ikke registrert Ikke registrert
Raymond Balstad Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem raymond.balstad@simmental.no Ikke registrert Ikke registrert
Malin Lyng Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Varamedlem Malin@lyng.no Ikke registrert Ikke registrert
Dag Jøran Ness Indre Fosen Fremskrittsparti (IF-FRP) Varamedlem dag-j-ne@online.no Ikke registrert Ikke registrert
Benjamin Schei Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Varamedlem benjamin.schei@itab.no 91143366 Ikke registrert
Rune Schei Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Varamedlem rune.schei@gmail.com 92036334 Ikke registrert
Daniel Lyngseth Fenstad Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Varamedlem danielfens@hotmail.com 47902073 Ikke registrert
Karl Idar Frengen Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Varamedlem kif@raak.no 92614506 73853409
Lillian Nøst Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Varamedlem lillian.nost@gmail.com 47232588 Ikke registrert
Eivind Myklebust Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem eivind.mykle@dueskar.net 90012580 Ikke registrert
Erling Kristian Pedersen Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Varamedlem ekp@hotmail.no 99523923 Ikke registrert
Reidar Gullesen Indre Fosen Venstre (IF-V) Varamedlem reidargu@online.no 90885800 Ikke registrert
Stefan Hansen Indre Fosen Venstre (IF-V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Odd Arne Sakseid Indre Fosen Kristelig Folkeparti (IF-KRF) Varamedlem oddasaks@yahoo.no 47414897 73856357
Øyvind Lindseth () Sekretær Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kjersti Lerstad () Sekretær Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Marte Bliksås () Sekretær marte.bliksas@rissa.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Versjon:5.1.1