eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
23.01.2018 Administrasjonsutvalget 13:00 Kommunehuset i Leksvik Kommunestyresalen
06.12.2017 Administrasjonsutvalget 09:00 Leksvik kommunehus Kommunesalen
20.11.2017 Administrasjonsutvalget 12:30 Rissa rådhus Storsalen
02.05.2017 Administrasjonsutvalget 11:30 Rissa rådhus Vålheia
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Liv Darell Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Leder dar_liv@hotmail.com 91337137 Ikke registrert
Steinar Saghaug Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Nestleder steinar.saghaug@leksvik.kommune.no 40006001 Ikke registrert
Bjørn Vangen Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Medlem bva@stbank.no 95189350 Ikke registrert
Bjørnar Buhaug Indre Fosen Senterparti (IF-SP) Medlem bjornar.buhaug@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Per Kristian Skjærvik Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Medlem pe-skja@online.no 90727533 Ikke registrert
Knut Ola Vang Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Medlem knut.ola.vang@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Audgunn Nilsen () Medlem Audgunn.Nilsen@leksvik.kommune.no 98808991 Ikke registrert
Per Røset () Medlem per@testmann.gs.nt.no Ikke registrert Ikke registrert
Marit Kvarmesbakk () Medlem Marit.Kvarmesbakk@leksvik.kommune.no 45219160 74855146
Elin Kvidal () Medlem Elin.Kvidal@rissa.kommune.no 98466977 Ikke registrert
Berit Jøssing () Medlem beritja@rissaskole.no Ikke registrert Ikke registrert
Gerd Sissel Nyborg Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Varamedlem gerd.sissel.nyborg@smn.no Ikke registrert Ikke registrert
Berit Kruken Indre Fosen Kristelig Folkeparti (IF-KRF) Varamedlem Berit.Kruken@leksvik.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Borgar Tessem Indre Fosen Arbeiderparti (IF-AP) Varamedlem btessem@hotmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Anne Kirkeby Indre Fosen Sosialistiske Venstreparti (IF-SV) Varamedlem anne_knirk@hotmail.com 97143614 Ikke registrert
Odd Arne Sakseid Indre Fosen Kristelig Folkeparti (IF-KRF) Varamedlem oddasaks@yahoo.no 47414897 73856357
Benjamin Schei Indre Fosen Høyre (IF-HØ) Varamedlem benjamin.schei@itab.no 91143366 Ikke registrert
Ola Andreas Stavne () Sekretær Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Øyvind Lindseth () Sekretær Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kjersti Lerstad () Sekretær Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Marte Bliksås () Sekretær Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Versjon:5.1.1