eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
15.12.2016 Fellesnemnda Indre Fosen kommune 08:00 Leksvik kommunehus Kommunestyresalen
24.11.2016 Fellesnemnda Indre Fosen kommune 12:00 Rådhuset i Rissa Storsalen
27.10.2016 Fellesnemnda Indre Fosen kommune 12:00 Leksvik kommunehus Kommunestyresalen
29.09.2016 Fellesnemnda Indre Fosen kommune 12:00 Rådhuset i Rissa Storsalen
01.09.2016 Fellesnemnda Indre Fosen kommune 12:00 Leksvik kommunehus Kommunestyresalen
30.06.2016 Fellesnemnda Indre Fosen kommune 09:00 Rådhuset i Rissa Storsalen
26.05.2016 Fellesnemnda Indre Fosen kommune 12:00 Leksvik kommunehus Kommunestyresalen
26.04.2016 Fellesnemnda Indre Fosen kommune 12:00 Rådhuset i Rissa Storsalen
31.03.2016 Fellesnemnda Indre Fosen kommune 12:00 Leksvik kommunehus Kommunestyresalen
25.02.2016 Fellesnemnda Indre Fosen kommune 10:30 Rådhuset i Rissa Storsalen
28.01.2016 Fellesnemnda Indre Fosen kommune 18:00 Leksvik kommunehus Kommunestyresalen
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Steinar Saghaug Leksvik Høyre (LE-H) Leder steinar.saghaug@leksvik.kommune.no 40006001 Ikke registrert
Ove Vollan Rissa Høyre (RI-HØ) Ordfører ove.vollan@rissa.kommune.no 97511790 Ikke registrert
Bjørnar Buhaug Leksvik Senterparti (LE-SP) Medlem bjornar.buhaug@gmail.com 92059403 Ikke registrert
Camilla Sollie Finsmyr Leksvik Senterparti (LE-SP) Medlem camillafinsmyr@hotmail.com 95159110 Ikke registrert
Liv Darell Rissa Senterparti (RI-SP) Medlem dar_liv@hotmail.com 91337137 Ikke registrert
Linda Renate Lutdal Leksvik Høyre (LE-H) Medlem llutdal@gmail.com 99003203 Ikke registrert
Bjørn Vangen Rissa Høyre (RI-HØ) Medlem bva@stbank.no 95189350 Ikke registrert
Maria Husby Gjølgali Rissa Arbeiderparti (RI-AP) Medlem Maria.Gjolgali@rissa.kommune.no 93405121 Ikke registrert
Per Kristian Skjærvik Rissa Arbeiderparti (RI-AP) Medlem pe-skja@online.no 90727533 Ikke registrert
Knut Ola Vang Leksvik Arbeiderparti (LE-AP) Medlem knut.ola.vang@gmail.com 95057358 Ikke registrert
Merethe Kopreitan Dahl Leksvik Arbeiderparti (LE-AP) Medlem merethekopreitan@yahoo.no 91740403 Ikke registrert
Sigurd Saue Leksvik Sosialistiske Venstreparti (LE-SV) Medlem sigurd.saue@gmail.com 93004948 Ikke registrert
Line Marie Rosvold Abel Leksvik Venstre (LE-V) Medlem limarosa71@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Tormod Overland Rissa Fremskrittsparti (RI-FRP) Medlem tormod.overland@gmail.com 91321356 Ikke registrert
Reidar Gullesen Rissa Venstre (RI-V) Medlem reidargu@online.no 90885800 Ikke registrert
Jon Normann Tviberg Leksvik Kristelige Folkeparti (LE-KRF) Medlem jon.normann@abuss.no Ikke registrert Ikke registrert
Harald Fagervold Rissa Pensjonistparti (RI-PP) Medlem harfage@gmail.com 93448967 Ikke registrert
Vegard Heide Miljøpartiet De Grønne Rissa (RI-MDG) Medlem vheid@online.no Ikke registrert 73851908
Kurt Håvard Myrabakk Leksvik Fremskrittsparti (LE-FRP) Medlem kurtmyrabakk@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Per Brovold Rissa Sosialistisk venstreparti (RI-SV) Medlem perbrov@frisurf.no 91552631 73851447/ 73858500
Odd - Arne Sakseid Rissa Kristelig Folkeparti (RI-KRF) Medlem oddasaks@yahoo.no 47414897 73856357
Tone Graven Aunan Leksvik Venstre (LE-V) Varamedlem tone@aunan.com Ikke registrert Ikke registrert
Ken Robin Sivertsvik Rissa Høyre (RI-HØ) Varamedlem sivertsvik@gmail.com 45255653 Ikke registrert
Frank Robert Asphaug Leksvik Venstre (LE-V) Varamedlem frank@familienasphaug.com Ikke registrert Ikke registrert
Arvid Penna Steen Leksvik Høyre (LE-H) Varamedlem arvid@cnc.as Ikke registrert Ikke registrert
Malin Susann Lyng Leksvik Høyre (LE-H) Varamedlem Malin@lyng.no Ikke registrert Ikke registrert
Vigdis Schei Wårum Rissa Høyre (RI-HØ) Varamedlem vswaarum@gmail.com 46504438 Ikke registrert
Sigrid Topsøe-Strøm Gilleberg Leksvik Sosialistiske Venstreparti (LE-SV) Varamedlem sigrid.gilleberg@trondheim.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Geir Ole Gjølgali Rissa Arbeiderparti (RI-AP) Varamedlem geirog@gmail.com 92687702 Ikke registrert
Rannveig Skansen Leksvik Sosialistiske Venstreparti (LE-SV) Medlem rannveig.skansen@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Berit Hovstein Kruken Leksvik Kristelige Folkeparti (LE-KRF) Varamedlem Berit.Kruken@leksvik.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Ragnar Bliksås Leksvik Kristelige Folkeparti (LE-KRF) Varamedlem ragnarbl@online.no Ikke registrert Ikke registrert
Sigurd Aalberg Torvik Rissa Arbeiderparti (RI-AP) Varamedlem sig-tor@online.no 91734599 73853242
Arne Langmo Rissa Senterparti (RI-SP) Varamedlem arne@stadsbygd.no 90026004 Ikke registrert
Dag-Jøran Ness Leksvik Fremskrittsparti (LE-FRP) Varamedlem dag-j-ne@online.no Ikke registrert Ikke registrert
Thomas Kruksve Leksvik Fremskrittsparti (LE-FRP) Varamedlem thomas.kruksve@ctmlyng.no Ikke registrert Ikke registrert
Aud Dagmar Ramdal Leksvik Senterparti (LE-SP) Varamedlem audramdal@hotmail.com 91885560 Ikke registrert
Kari Åker Rissa Senterparti (RI-SP) Varamedlem kariaker@outlook.com 97164466 Ikke registrert
Raymond Balstad Leksvik Senterparti (LE-SP) Varamedlem raymond.balstad@simmental.no Ikke registrert Ikke registrert
Ole Aksel Frengen Rissa Pensjonistparti (RI-PP) Varamedlem akfrenge@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Torkil Berg Leksvik Arbeiderparti (LE-AP) Varamedlem torkilbe@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Viggo Lian Leksvik Arbeiderparti (LE-AP) Varamedlem viglia@online.no Ikke registrert Ikke registrert
Mona Foss Rissa Pensjonistparti (RI-PP) Varamedlem fossmona@broadpark.no 90878493 Ikke registrert
Tora Heide Miljøpartiet De Grønne Rissa (RI-MDG) Varamedlem tora_heide@hotmail.com 92608579 Ikke registrert
Kenneth Bjørkli Miljøpartiet De Grønne Rissa (RI-MDG) Varamedlem kennetbj@pvv.ntnu.no Ikke registrert Ikke registrert
Einar Lyshaug Rissa Fremskrittsparti (RI-FRP) Varamedlem einar@elyshaug.no 91515021 73852298
Anne Kirkeby Rissa Sosialistisk venstreparti (RI-SV) Varamedlem anne_knirk@hotmail.com 97143614 Ikke registrert
Erlend Brovold Rissa Sosialistisk venstreparti (RI-SV) Varamedlem erlendbrovold@hotmail.com 90700217 Ikke registrert
Johan Ersland Rein Rissa Kristelig Folkeparti (RI-KRF) Varamedlem johan.rein@gmail.com 95819331 73855394
Oddny Bliksås Frengen Rissa Kristelig Folkeparti (RI-KRF) Varamedlem oddbl@online.no 95201397 73853877
Trygve Sørås Rissa Venstre (RI-V) Varamedlem trygvesrs@gmail.com 48095245 73855100
Kari Klepp () Sekretær Kari.Klepp@rissa.kommune.no Ikke registrert 97514096
Kjersti Lerstad () Sekretær kjersti.lerstad@leksvik.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Øyvind Lindseth () Support ePhorte oyvind.lindseth@rissa.kommune.no Ikke registrert 73852705
Marte Johnsen Bliksås () Support ePhorte marte.bliksas@rissa.kommune.no Ikke registrert 73852701
Versjon:5.1.1