eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
27.03.2017 Indre Fosen Utvikling KF 09:00 Servi Rissa
27.03.2017 Indre Fosen Utvikling KF 09:00 Servi Rissa - ekstrasak
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
22.02.2017 Indre Fosen Utvikling KF 09:00 CNC Produkter i Leksvik
10.01.2017 Indre Fosen Utvikling KF 09:00 LIV-bygget - Vanvikan Kantina
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Ove Vollan Rissa Høyre (RI-HØ) Leder ove.vollan@rissa.kommune.no 97511790 Ikke registrert
Steinar Saghaug Leksvik Høyre (LE-H) Nestleder steinar.saghaug@leksvik.kommune.no 40006001 Ikke registrert
Bjørnar Buhaug Leksvik Senterparti (LE-SP) Medlem bjornar.buhaug@gmail.com 92059403 Ikke registrert
Liv Darell Rissa Senterparti (RI-SP) Medlem dar_liv@hotmail.com 91337137 Ikke registrert
Knut Ola Vang Leksvik Arbeiderparti (LE-AP) Medlem knut.ola.vang@gmail.com 95057358 Ikke registrert
Maria Husby Gjølgali Rissa Arbeiderparti (RI-AP) Medlem Maria.Gjolgali@rissa.kommune.no 93405121 Ikke registrert
Kjetil Myran () Medlem Kjetil.myran@ptmnorway.no 90686371 Ikke registrert
Petter Harald Kimo () Medlem petter.k@broadpark.no 41325545 Ikke registrert
Tordis Vitsø Kjørsvik () Medlem tkjorsvik@hotmail.com 91842578 Ikke registrert
Maria Hegerberg () Medlem skruvi91@hotmail.com 47826879 Ikke registrert
Linda Renate Lutdal Leksvik Høyre (LE-H) Varamedlem llutdal@gmail.com 99003203 Ikke registrert
Rune Schei Rissa Høyre (RI-HØ) Varamedlem rune.schei@gmail.com 92036334 Ikke registrert
Camilla Sollie Finsmyr Leksvik Senterparti (LE-SP) Varamedlem camillafinsmyr@hotmail.com 95159110 Ikke registrert
Erling Kristian Pedersen Rissa Senterparti (RI-SP) Varamedlem ekp@hotmail.no 99523923 Ikke registrert
Merethe Kopreitan Dahl Leksvik Arbeiderparti (LE-AP) Varamedlem merethekopreitan@yahoo.no 91740403 Ikke registrert
Per Kristian Skjærvik Rissa Arbeiderparti (RI-AP) Varamedlem pe-skja@online.no 90727533 Ikke registrert
Tom Erik Dahl () Varamedlem tomerik@lyng-triangel.no 906 86 371 Ikke registrert
Benjamin Schei Rissa Høyre (RI-HØ) Varamedlem benjamin.schei@itab.no 91143366 Ikke registrert
Robin Sandvold () Varamedlem Robin.sandvold@allskog.no 91629740 Ikke registrert
Terje Buaune () Varamedlem Terje-buaune@hotmail.com 41205675 Ikke registrert
Marte Johnsen Bliksås () Support ePhorte marte.bliksas@rissa.kommune.no Ikke registrert 73852701
Øyvind Lindseth () Support ePhorte oyvind.lindseth@rissa.kommune.no Ikke registrert 73852705
Versjon:5.1.1