eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
07.12.2017 Rissa Kommunestyre 09:00 Rissa rådhus Kommunestyresalen
09.11.2017 Rissa Kommunestyre 09:00 Rissa rådhus Kommunestyresalen
05.10.2017 Rissa Kommunestyre 09:00 Rissa rådhus Kommunestyremøte
14.09.2017 Rissa Kommunestyre 09:00 Rissa rådhus Kommunestyresalen
08.06.2017 Rissa Kommunestyre 09:00 Rissa rådhus Kommunestyresalen
11.05.2017 Rissa Kommunestyre 09:00 Rissa rådhus Kommunestyresalen
04.04.2017 Rissa Kommunestyre 10:00 Rissa rådhus Kommunestyresalen
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
07.03.2017 Rissa Kommunestyre 09:00 Rissa rådhus Kommunestyresalen
09.02.2017 Rissa Kommunestyre 09:00 Rissa rådhus Storsalen
08.12.2016 Rissa Kommunestyre 09:00 Rissa rådhus Storsalen
10.11.2016 Rissa Kommunestyre 09:00 Rissa rådhus Storsalen
13.10.2016 Rissa Kommunestyre 09:00 Rissa rådhus Storsalen
15.09.2016 Rissa Kommunestyre 09:00 Rissa rådhus Storsalen
15.09.2016 Rissa Kommunestyre 09:00 Rissa rådhus - ekstrasak Storsalen
09.06.2016 Rissa Kommunestyre 09:00 Rissa rådhus Storsalen
12.05.2016 Rissa Kommunestyre 09:00 Rissa rådhus Storsalen
12.04.2016 Rissa Kommunestyre 09:00 Rissa rådhus Kommunestyresalen
10.03.2016 Rissa Kommunestyre 09:00 Rissa rådhus Storsalen
08.02.2016 Rissa Kommunestyre 09:00 Rissa rådhus Storsalen
21.12.2015 Rissa Kommunestyre 14:00 LIV-bygget - Vanvikan
10.12.2015 Rissa Kommunestyre 09:00 Rissa rådhus Storsalen
10.11.2015 Rissa Kommunestyre 09:00 Rissa rådhus Storsalen
10.11.2015 Rissa Kommunestyre 09:00 Rissa rådhus - ekstrasaker Storsalen
13.10.2015 Rissa Kommunestyre 09:00 Rissa rådhus Kommunestyresalen
01.10.2015 Rissa Kommunestyre 08:30 Rissa rådhus Storsalen
17.09.2015 Rissa Kommunestyre 16:00 Rissa rådhus Storsalen
03.09.2015 Rissa Kommunestyre 09:00 Rissa rådhus Kommunestyresalen
03.07.2015 Rissa Kommunestyre 09:00 Rissa rådhus Kommunestyresalen
11.06.2015 Rissa Kommunestyre 09:00 Rissa Rådhus Storsalen
12.05.2015 Rissa Kommunestyre 09:00 Rissa Rådhus Kommunestyresalen
16.04.2015 Rissa Kommunestyre 09:00 Rissa Rådhus Storsalen
19.03.2015 Rissa Kommunestyre 09:00 Rissa Rådhus Storsalen
10.02.2015 Rissa Kommunestyre 09:00 Rissa Rådhus Storsalen
15.01.2015 Rissa Kommunestyre 08:30 Rissa Rådhus Storsalen
09.12.2014 Rissa Kommunestyre 09:00 Rissa Rådhus Storsalen
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Ove Vollan Rissa Høyre (RI-HØ) Ordfører ove.vollan@rissa.kommune.no 97511790 Ikke registrert
Liv Darell Rissa Senterparti (RI-SP) Varaordfører dar_liv@hotmail.com 91337137 Ikke registrert
Benjamin Schei Rissa Høyre (RI-HØ) Medlem benjamin.schei@itab.no 91143366 Ikke registrert
Rune Schei Rissa Høyre (RI-HØ) Medlem rune.schei@gmail.com 92036334 Ikke registrert
Bjørn Vangen Rissa Høyre (RI-HØ) Medlem bva@stbank.no 95189350 Ikke registrert
Daniel Lyngseth Fenstad Rissa Høyre (RI-HØ) Medlem danielfens@hotmail.com 47902073 Ikke registrert
Karl Idar Frengen Rissa Høyre (RI-HØ) Medlem kif@raak.no 92614506 73853409
Lillian Nøst Rissa Høyre (RI-HØ) Medlem lillian.nost@gmail.com 47232588 Ikke registrert
Geir Ole Gjølgali Rissa Arbeiderparti (RI-AP) Medlem geirog@gmail.com 92687702 Ikke registrert
Maria Husby Gjølgali Rissa Arbeiderparti (RI-AP) Medlem Maria.Gjolgali@rissa.kommune.no 93405121 Ikke registrert
Gerd Janne Husby Rissa Arbeiderparti (RI-AP) Medlem g-ja-h@online.no 92219933 Ikke registrert
Per Kristian Skjærvik Rissa Arbeiderparti (RI-AP) Medlem pe-skja@online.no 90727533 Ikke registrert
Petter Harald Kimo Rissa Arbeiderparti (RI-AP) Medlem petter.k@broadpark.no 41325545 Ikke registrert
Reidar Gullesen Rissa Venstre (RI-V) Medlem reidargu@online.no 90885800 Ikke registrert
Erling Kristian Pedersen Rissa Senterparti (RI-SP) Medlem ekp@hotmail.no 99523923 Ikke registrert
Eivind Myklebust Rissa Senterparti (RI-SP) Medlem eivind.mykle@dueskar.net 90012580 Ikke registrert
Randi Kvitland Brødreskift Rissa Senterparti (RI-SP) Medlem randi_kvitland@hotmail.com 90253258 Ikke registrert
Harald Fagervold Rissa Pensjonistparti (RI-PP) Medlem harfage@gmail.com 93448967 Ikke registrert
Jan Stølen Rissa Pensjonistparti (RI-PP) Medlem jstolen@broadpark.no 91739499 Ikke registrert
Vegard Heide Miljøpartiet De Grønne Rissa (RI-MDG) Medlem vheid@online.no Ikke registrert 73851908
Per Brovold Rissa Sosialistisk venstreparti (RI-SV) Medlem perbrov@frisurf.no 91552631 73851447/ 73858500
Odd - Arne Sakseid Rissa Kristelig Folkeparti (RI-KRF) Medlem oddasaks@yahoo.no 47414897 73856357
Tormod Overland Rissa Fremskrittsparti (RI-FRP) Medlem tormod.overland@gmail.com 91321356 Ikke registrert
Ken Robin Sivertsvik Rissa Høyre (RI-HØ) Varamedlem sivertsvik@gmail.com 45255653 Ikke registrert
Vigdis Schei Wårum Rissa Høyre (RI-HØ) Varamedlem vswaarum@gmail.com 46504438 Ikke registrert
Line Leira Rissa Høyre (RI-HØ) Varamedlem line.leira.ll@gmail.com 93651727 Ikke registrert
Gerd Anneli Gomo Rissa Høyre (RI-HØ) Varamedlem anneli61@online.no 91702295 Ikke registrert
Terje Dyrendahl Rissa Høyre (RI-HØ) Varamedlem terje@dyrendahl.com 98237677 Ikke registrert
Ragnhild Askim Rissa Høyre (RI-HØ) Varamedlem ragnhildas@rissaskole.no 95937554 Ikke registrert
Geir Vidar Johansen Rissa Høyre (RI-HØ) Varamedlem geir.vidar.johansen@stfk.no 92659379 Ikke registrert
Arnt-Harald Aaslund Rissa Høyre (RI-HØ) Varamedlem arnt-harald@aaslund.com 92229453 Ikke registrert
Jon Vidar Wårum Rissa Høyre (RI-HØ) Varamedlem jvwaarum@gmail.com 90143565 Ikke registrert
Sverre Skalmerås Rissa Høyre (RI-HØ) Varamedlem svskalme@broadpark.no 90948606 Ikke registrert
Ragnhild Rennan Rissa Arbeiderparti (RI-AP) Varamedlem ragnhildre@hotmail.com 97485360 Ikke registrert
Stig Roger Kechagias Ervik Rissa Arbeiderparti (RI-AP) Varamedlem srkervik@broadpark.no 99231955 73853174
Siv Karin Rosvoll Rissa Arbeiderparti (RI-AP) Varamedlem siv.rosvoll@gmail.com 40869004 Ikke registrert
Magnar Sommerseth Bremeraunet Rissa Arbeiderparti (RI-AP) Varamedlem magnar.bremeraunet@outlook.com 95826360 Ikke registrert
Tone Sumstad Nyeng Rissa Arbeiderparti (RI-AP) Varamedlem tonenyeng@yahoo.no 45632898 73851980
Aiga Eglite Berg Rissa Arbeiderparti (RI-AP) Varamedlem Aiga.Berg@rissa.kommune.no 91141432 Ikke registrert
Willy Husby Rissa Arbeiderparti (RI-AP) Varamedlem willy.husby@atil.no 90528550 Ikke registrert
Arne Langmo Rissa Senterparti (RI-SP) Varamedlem arne@stadsbygd.no 90026004 Ikke registrert
Kari Åker Rissa Senterparti (RI-SP) Varamedlem kariaker@outlook.com 97164466 Ikke registrert
Anita Dyrendahl Rissa Senterparti (RI-SP) Varamedlem anitadyrendahl@hotmail.com 98413188 Ikke registrert
Olav Jostein Berget Rissa Senterparti (RI-SP) Varamedlem ojberget@broadpark.no 95923058 Ikke registrert
Gunn Anita Engvik Rissa Senterparti (RI-SP) Varamedlem gunn-a@hotmail.no 41859244 Ikke registrert
Håvard Stoum Rissa Senterparti (RI-SP) Varamedlem hstoum@broadpark.no 91512903 73854611
Ole Otto Grønning Rissa Senterparti (RI-SP) Varamedlem oleotto3@hotmail.com 95457620 Ikke registrert
Ole Aksel Frengen Rissa Pensjonistparti (RI-PP) Varamedlem akfrenge@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Mona Foss Rissa Pensjonistparti (RI-PP) Varamedlem fossmona@broadpark.no 90878493 Ikke registrert
Ronny Overland Rissa Pensjonistparti (RI-PP) Varamedlem rooverla@broadpark.no 91555306 73855780
Svein Agnar Frøseth Rissa Pensjonistparti (RI-PP) Varamedlem safr@broadpark.no 95985814 73010425
Øyvind Blomli Rissa Pensjonistparti (RI-PP) Varamedlem Ikke registrert 47445041 Ikke registrert
Tora Heide Miljøpartiet De Grønne Rissa (RI-MDG) Varamedlem tora_heide@hotmail.com 92608579 Ikke registrert
Kenneth Bjørkli Miljøpartiet De Grønne Rissa (RI-MDG) Varamedlem kennetbj@pvv.ntnu.no Ikke registrert Ikke registrert
Tore Dyrendahl Miljøpartiet De Grønne Rissa (RI-MDG) Varamedlem tore.dyrendahl@gmail.com 97009886 Ikke registrert
Magne Cathrinus Hoem Miljøpartiet De Grønne Rissa (RI-MDG) Varamedlem magne@snadderogsnaskum.no Ikke registrert Ikke registrert
Einar Lyshaug Rissa Fremskrittsparti (RI-FRP) Varamedlem einar@elyshaug.no 91515021 73852298
Tore Lyshaug Rissa Fremskrittsparti (RI-FRP) Varamedlem tore.ly@hotmail.com 90157123 Ikke registrert
Mindor Andre Småvik Rissa Fremskrittsparti (RI-FRP) Varamedlem raakvaag@online.no 90154650 73853387
Anne Kirkeby Rissa Sosialistisk venstreparti (RI-SV) Varamedlem anne_knirk@hotmail.com 97143614 Ikke registrert
Erlend Brovold Rissa Sosialistisk venstreparti (RI-SV) Varamedlem erlendbrovold@hotmail.com 90700217 Ikke registrert
Frøydis Heide Rissa Sosialistisk venstreparti (RI-SV) Varamedlem froydis.heide@hotmail.no 97426637 Ikke registrert
Tone Sæther Rissa Sosialistisk venstreparti (RI-SV) Varamedlem 2ne.saether@gmail.com 48051241 Ikke registrert
Johan Ersland Rein Rissa Kristelig Folkeparti (RI-KRF) Varamedlem johan.rein@gmail.com 95819331 73855394
Oddny Bliksås Frengen Rissa Kristelig Folkeparti (RI-KRF) Varamedlem oddbl@online.no 95201397 73853877
Erlend Singstad Rissa Kristelig Folkeparti (RI-KRF) Varamedlem esingstad@hotmail.com 99573518 Ikke registrert
Margot Pallin Thomassen Rissa Kristelig Folkeparti (RI-KRF) Varamedlem markaa09@hotmail.com 90929240 Ikke registrert
Trygve Sørås Rissa Venstre (RI-V) Varamedlem trygvesrs@gmail.com 48095245 73855100
Oda Dyrendahl Tellugen Rissa Venstre (RI-V) Varamedlem oda.tellugen@outlook.com 41465965 Ikke registrert
Kari Klepp () Sekretær Kari.Klepp@rissa.kommune.no Ikke registrert 97514096
Ola Andreas Stavne () Sekretær ola.andreas.stavne@rissa.kommune.no 900114887 Ikke registrert
Marte Johnsen Bliksås () Support ePhorte marte.bliksas@rissa.kommune.no Ikke registrert 73852701
Øyvind Lindseth () Support ePhorte oyvind.lindseth@rissa.kommune.no Ikke registrert 73852705
Toril Brattland Jakobsen () Support ePhorte Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anne Karin Storsve () Sekretær anne.karin.storsve@rissa.kommune.no Ikke registrert 73852720
Kjersti Lerstad () Sekretær kjersti.lerstad@leksvik.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Versjon:5.1.1